Kērlinga čempionu tūres posmā Rīgā uzvara Krievija-2
No 23. līdz 25. oktobrim Kērlinga hallē Rīgā, Biķernieku ielā 121h pulcējās 12 sieviešu kērlinga komandas, lai cīnītos Latvijā pirmajā Kērlinga čempionu tūres (CCT) posmā Riga International Curling Challenge. Vislabāk tajā veicās Krievijas otrajai komandai, kas fināla ar 9:3 pārspēja Zviedrijas komandu un ieguva 2’200 euro naudas balvu. Spēlē par 3. vietu Šveices komanda ar 8:5 pārspēja Igaunijas sieviešu izlasi.

No Latvijas komandām vislabāk nostartēja Latvijas junioru sieviešu izlase, kura ieņēma 8. vietu. Pārējās divas Latvijas komandas, diemžēl, bija spiestas cīnīties par 11. vietu, kur Latvijas sieviešu izlase ar 5:4 pārspēja otru spēcīgāko Latvijas sieviešu komandu.

Kopvērtējums:
1. Krievija-2 (Team Demkina): Demkina Evgeniya,Vasilyeva Uliana, Baksheeva Maria, Kuzmina Ekaterina. Trenere Kolesnikova Irina
2. Zviedrija (Team Rudström): Anna Huhta, Sofie Sidén, Karin Rudström, Jonna McManus
3. Šveice (Team Gisler): Janine Wyss, Sina Wettstein, Corina Mani, Lisa Gisler, Coach: Urs Dick
12. Latvija-2 (Team Mača)

Visu spēļu rezultāti, kā arī atsevišķu spēļu video ieraksti pieejami turnīra mājaslapā

Riga International Curling Challenge ir viens no desmit 2015./2016. gada sezonas CCT posmiem. Turnīra kopējais balvu fonds šogad bija 5’200 euro no kuriem uzvarētājas saņems 2’200 euro. Šīs bija otras nozīmīgākās kērlinga sacensības, kas norisinās Latvijā, pēc 2013. gadā Rīgā aizvadītā Pasaules čempionāta sievietēm.

Turnīru organizēja SIA “Kērlinga halle” ar Latvijas Kērlinga asociācijas (LKA) un Rīgas Domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta finansiālu atbalstu. Organizatori vēlas teikt paldies arī pasākuma atbalstītājiem - Ziedu fabrika, Stenders, Isostar, Ondulat, Priedes krogs, SuperViva, Days Hotel, Memory Water un Live Riga.