Rīgā šonedēļ tiks aizvadīts Kērlinga čempionu tūres posms sievietēm
No 23. līdz 25. oktobrim Rīgā pulcēsies 12 sieviešu kērlinga komandas, lai cīnītos par pirmo Riga International Curling Challenge uzvarētāju godu.
 
Sacensībās piedalīsies komandas no 9 valstīm, tajā skaitā Latvijas, Igaunijas, Norvēģijas, Polijas, Somijas un Vācijas nacionālās sieviešu izlases. Latvija tiks pārstāvēta ar trīs komandām - Latvijas sieviešu izlase (Nicoll/Regža), Latvijas čempionāta 2. vietas ieguvējas (team Mača), kā arī Latvijas junioru izlase (team Blumberga).
 
Komandas ir sadalītas trīs grupās pa četrām katrā. Pēc apļa turnīra katras grupas pirmās divas komandas, kā arī divas labākās no trešo vietu ieguvējām kvalificēsies izslēgšanas spēlēm.
 
Pirmās spēles tiks aizvadītas piektdien, 23. oktobrī, pulksten 8. Fināls un spēle par 3. vietu sāksies svētdien, 25. oktobrī, pulksten 18. Uzvarētāju apbalvošana paredzēta ap pulksten 20:30. Pilns spēļu kalendārs pieejams turnīra mājaslapā.
 
Latvijas Kērlinga asociācijas prezidente Ieva Štauere aicina ikvienu gan klātienē, gan video tiešraidēs sekot līdzi mūsu komandu startiem: “Mazāk kā 15 gadu laikā kērlinga attīstība Latvijā ir sasniegusi starptautiskus apmērus, pateicoties īpašam Latvijas kērlinga spēlētāju entuziasmam. Es novēlu, lai šī turnīra laikā mēs varētu dalīties ar jums un jūs sajustu īpašo mīlestību un entuziasmu, kas mums piemīt attiecībā uz šo sporta veidu!”
 
Spēļu rezultāti un kopvērtējums pieejams šeit.
 
Spēles tiešraidēs iespējams vērot www.livestream.com/kerlings/, bet svētdien spēles būs iespējams vērot arī video tiešraidēs arī ar komentāriem latviešu un angļu valodā:
25.10.2015. 10:30 pusfināls
25.10.2015. 13:00 spēle par 5. vietu
25.10.2015. 15:30 spēle par 9. vietu
25.10.2015. 18:00 fināls
 
Spēles ar komentāriem latviešu valodā būs pieejamas sportacentrs.com mājaslapā un Lattelecom Interaktīvajā televīzijā, savukārt tiešraides angļu valodā būs pieejamas Kērlinga čempionu tūres (CCT) YouTube kanālā.
 
Riga International Curling Challenge ir viens no desmit 2015./2016. gada sezonas CCT posmiem. Turnīra balvu fonds ir 5’200 euro no kuriem uzvarētājas saņems 2’200 euro. Šīs ir otras nozīmīgākās kērlinga sacensības, kas norisinās Latvijā, pēc 2013. gadā Rīgā aizvadītā Pasaules čempionāta sievietēm.
 
Turnīru organizē SIA “Kērlinga halle” ar Latvijas Kērlinga asociācijas (LKA) un Rīgas Domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta finansiālu atbalstu. Organizatori vēlas teikt paldies arī pasākuma atbalstītājiem - Ziedu fabrika, Stenders, Isostar, Ondulat, Priedes krogs, SuperViva, Days Hotel, Memory Water un Live Riga.
 
Spēles norisināsies Kērlinga hallē Rīgā, Biķernieku ielā 121h. Ieeja uz spēlem ir bez maksas.
 
Plašāka informācija pieejama turnīra mājaslapā.
 
LKA ir dibināta 2001. gadā. Ar kērlingu Latvijā regulāri nodarbojas aptuveni 200 cilvēki Rīgā, Tukumā, Ventspilī un Daugavpilī. Kērlinga halle Rīgā ir vienīgā speciāli kērlingam izveidotā halle Latvijā. Par iespējām nodarboties ar kērlingu iespējams uzzināt LKA mājaslapā.

Ģenerālsponsori


Atbalstītāji