Par LKA prezidenti kļūst Ieva Štauere

2015. gada 18. septembra LKA Biedru sapulcē par LKA prezidenti tika apstiprināta Ieva Štauere.

Ieva pašlaik ir "Sandoz d.d." pārstāvniecības Latvijā biznesa vadītāja. Lielākā daļa kērlingistu noteikti viņu pazīs, jo viņa regulāri piedalījusies dažādās Latvijas mēroga sacensībās. Tāpat 2007. un 2009. gadā Ieva startēja Latvijas izlases sastāvā Eiropas jaukto komandu čempionātā. 

 


Ievas Štaueres uzruna:

Vispirms vēlējos pateikt visiem LKA biedriem paldies par to, ka uzticat man pildīt LKA prezidenta pienākumus.
 
Stājoties šajā amatā, mani pārņem divējādas sajūtas. Vispirms, protams, esmu priecīga un gandarīta, ka jūs esat ievērojuši to, kā un ko es esmu veikusi līdz šim gan kērlingā, gan ārpus tā, un tas ir bijis pamats man uzticēt šo amatu. Savukārt, jūsu sniegtais atbalsts uzliek lielu atbildību un drosmi rīkoties, lai attaisnotu uz mani liktās cerības.
 
Vinnijs Pūks ir teicis „vajag darīt tā, kā darīt vajag, bet darīt tā, kā nevajag darīt, nevajag.”  Stājoties šajā amatā, esmu domājusi un pārdomājusi, manuprāt, svarīgākās LKA prioritātes. Tomēr, tā kā asociācija sastāv ne tikai no prezidenta un valdes, bet daudziem biedriem, tad uzskatu, ka mums ir būtiska kopīga izpratne par to, kur esam pašreiz un kur gribam būt rīt, lai no šīm prioritātēm veidotu stratēģiju tālākai LKA attīstībai. Līdz ar to paļaujos, ka strādāsim komandā un kopīgi sasniegsim tieši tādu rezultātu, kuru vēlamies!
 
Lai izdodas!
Lai izdodas ! ! !
2015-09-29 10:09:16
CERAMS, ka Vinnijs Pūks būs devis labu ceļamaizi prezidentei!
2015-09-24 10:31:40
Apsveicu Ievu! Lai veicas darbos! Kur palicis iepriekšējais vadonis, kurš solīja lielus darbus darīt??? Kāds var nosaukt kaut 2 darbus, ko viņš ir paveicis??
2015-09-23 19:14:31

Ģenerālsponsori


Atbalstītāji