Team Medved izcīna dramatisku uzvaru Summer Curling Cup Tukums 2015
Ar team Medved uzvaru ir noslēdzies pirmais Summer Curling Cup, kas norisinājās Tukuma ledus hallē no 17. līdz 19. jūlijam.
 
Trīs dienu turnīrā viss izšķīrās pēdējās spēļu kārtas pēdējos metienos. Pirms pēdējās spēles par turnīra uzvarētājiem varēja kļūt 4 komandas –
Team Medved – skips Aleksandrs Orlovs (7 punkti),  
PyeongChang 2018 – skips Timo Kauste (7 punkti),
Rudzīšu kērlinga klubs – skips Jānis Rudzītis (6 punkti) un
Belarus – skips Dmitrijs Kirilovs (6 punkti).
 
Šīs četras komandas tikās savā starpā un ar pēdējiem metieniem noskaidroja galīgo vietu sadalījumu turnīrā.
 
Belarus labi sāka spēli pirmajā endā izcīnot trīs punktus, nākamajos četros endos pa vienam punktam atguva Medved, sestā un septītajā endā komandas apmainījās pa punktam un pirms pēdējā enda enda +1 Medved, kas nozīmēja, ka turnīra uzvarētājs tiks noteikts pēdējā endā abās spēlēs vienlaicīgi.
 
Rudzīšu kērlinga kluba komanda spēli ar Somijas un Igaunijas apvienoto komandu  PyeongChang 2018 sāka ļoti pārliecinoši, pēc ceturtā enda esot vadībā ar 5-0. Piektajā endā Erki Lill ar lielisku pēdējo metienu atguva Igaunijas un Somijas apvienotajai komandai 3 punktus, sestajā endā vēlreiz Timo Kaustes komanda ieguva punktu un pirms septītā (pēdējā) enda +1 Rudzīšu kērlinga klubam.
 
Pirmie spēli noslēdza Medved – Belarus, pēdējā endā pirms Belarus pēdējā metiena situācija +1 Medved, bet ar lēnu T-out metienu Belarus bija iespējas iegūt 5 punktus. Pēdējais metiens nedaudz par platu, kā rezultātā Belarus iegūst 1 punktu un rezultāts neizšķirts 5-5.
 
Otrajā izšķirošajā spēlē pirms pēdējā metiena rezultāts –1 Rudzīšu kērlinga klubam, bet ar pēdējo metienu ieliekot aptuveni ½ akmeni četru pēda aplī, spēlē uzvara un pirmā vieta turnīrā. Pēdējais metiens izvērtās dramatisks, līdz titulam pietrūka apmēram 2 centimetri, spēlē neizšķirts 5-5, kas nozīmēja, ka par turnīra uzvarētājiem kļūst Team Medved, vienāda punktu skaita gadījumā ar PyeongChang 2018 pēc labākiem papildrādītājiem: uzvarēto endu skaits 20 pret 19 par labu Medved.
 
Sudraba grupā uzvaru izcīnīja Evitas Regžas vadītā Nicoll, bronzas grupā pirmā vieta starptautiskai Latvijas un Kanādas komandai Forus Armin Harder vadībā.
 
Turnīra organizatori pateicas visiem 22 komandu dalībniekiem par lielisko atmosfēru, pozitīvismu un aizrautību ne tikai kērlinga laukumā, bet arī piedaloties pārējās ārpus ledus aktivitātēs.
 
Paldies, ledus meistariem Arnim Veidemanim un Artūram Gerhardam. Ledus kvalitāti ļoti novērtēja visi dalībnieki un mēs pierādījām, ka labs kērlinga ledus ir Latvijā iespējams ne tikai specializētājā kērlinga hallē.
 
Zelta grupa:
1 vieta: Team Medved /Krievija& Igaunija/ (Alexander Orlov, Leonid Rivkind, Pavel Kolobuhov, Vladimir Jakovlev)
2 vieta: PyengChang 2018 /Somija&Igaunija/ (Timo Kauste, Yrjö Franssila, Konstantin Dotsenko, Erkki Lill)
3 vieta: Rudzīšu kērlinga klubs /Latvija/ (Jānis Rudzītis, Jeļena Rudzīte, Ritvars Graumanis, Kristīne Landmesere, Jānis Laizāns, Gundars Bremanis)
 
Sudraba grupa:
1 vieta: Nicoll /Latvija/ (Evita Regža, Dace Regža, Jeļena Rudzīte, Sabīne Jeske)
2 vieta: B Plans /Latvija/ (Ainārs Gulbis, Rihards Jeske, Edgars Supe, Kristīne Landmesere) 
3 vieta: LAT juniors (boys) /Latvija/ (Jānis Bremanis, Anrijs Mikuss Briežkalns Kristaps Vilks, 
Andris Bremanis jun.)
 
Bronzas grupa:
1 vieta: ForUs /Latvija&Kanāda/ (Armin Harder, Ineta Mača, Linda Mangale, Rasa Lubarte)
2 vieta: Belarus W /Baltkrievija/ (Alina Pavliuchyk, Daria Bogatova, Arina Sviarzhinskaya, Margarita Deshyk)
3 vieta: De Arch /Lietuva/ (Arunas Skrolis, Paulius Rimiskis, Paulius Krauza, Paulius Kamarauskas)
 
Visi spēļu rezultāti un kopvērtējums pieejams turnīra mājaslapā.
 
Fotogrāfijas no spēlēm un ārpus spēļu aktivitātēm drīzumā tiks ievietotas turnīra mājas lapā un Facebook profilā.
 
Turnīru organizēja Rudzīšu kērlinga klubs sadarbībā ar Tukuma ledus halli (īpašs paldies Modrim Liepiņam) un ar Latvijas Kērlinga asociācijas, SIA „ALD Automotive”, SIA „Glazura AG”, Tukuma novada pašvaldības, AS „Tukuma piens”, SIA „Pure Chocolate”, SIA „Kērlinga halle” atbalstu.
 
Informāciju sagatavoja: 
Jānis Rudzītis
Rudzīšu kērlinga klubs
rudzisu.cc@inbox.lv
Paldies par 3 jaukām dienām!!! Pievienojos - ceram, ka turpinājums sekos... :)
2015-07-21 22:51:59
PALDIES par skaisto pasākumu !!! VISS bija LIELISKI!!!!! Gaidām JAU turpinājumu nākamvasar :)
2015-07-20 16:33:57

Ģenerālsponsori


Atbalstītāji