Zināms Latvijas III Ziemas Olimpiādes spēļu grafiks

24. februārī Latvijas Olimpiskās komitejas telpās, piedaloties arī vairāku pašvaldību pārstāvjiem, tika veikta Latvijas III Ziemas olimpiādes izloze kērlingā. Gan vīriešu, gan sieviešu konkurencē komandas tika sadalītas divos grozos (TOP4 komandas 1. grozā un pārējās komandas 2. grozā), pamatojoties uz 2015. gada Latvijas čempionātā izcīnītajām vietām.

Sievietēm A grupā tika ielozēts Carnikavas nov. (3. vieta LČ) un Viesītes nov. (4.v.), Jūrmala un Ventspils. B grupā nonāca Rīga (1.v.), Babītes nov. (2.v.), Talsu nov., Jelgava un Ogres nov.

Vīriešiem A grupā nokļuva Saulkrastu nov. (3.v.), Babītes nov. (4.v.), Ogres nov., Ventspils un Stopiņu nov., savukārt B grupā tika ielozēts Talsu nov. (2.v.), Rīga (1.v.), Jelgava, Tukuma nov. un Ozolnieku nov.

Komandas grupās aizvadīs viena apļa sacensības, labākās 2 komandas cīnīsies pusfinālā, kuru uzvarētāji aizvadīs spēli par 1. vietu, bet zaudētāji cīnīsies par 3. vietu. Apakšgrupu 3. vietu ieguvēji sacentīsies par 5. vietu un 4. vietu ieguvēji par 7. vietu. 5. vietu ieguvējiem sacensības noslēgsies pēc pamatturnīra.

Sacensības Tukuma ledus hallē sāksies, piektdien, 6. martā, pulksten 8:00 un noslēgsies ar finālspēlēm svētdien, 8. martā, pulksten 15:00.  

Pilns spēļu grafiks pieejams šeit. Sacensību nolikums pieejams šeit.

!!! Informācija sacensību dalībniekiem - piektdien, 6. martā, pulksten 7:40 paredzētā komandu sapulce attiecas tikai uz tām komandām, kas pulksten 8:00 aizvada spēles. Pārējām komandām nepieciešamā informācija tiks paziņota 20 minūtes pirms pirmās spēles !!!

Sacensību organizatoriem informācija nosūtīta un nolikums izlabots. Paldies par vērību!
2015-02-26 17:24:08
Sacensību nolikumā ir ieviesusies kļūda pie sadaļas - Izspēles kārtība, nepareizi uzskaitītas sieviešu komandas A un B grupās, kas vēlāk arī parādās pie sadaļas - Iesildīšanās par PAM metiena izpildes skaitu katrā no grupām.
2015-02-25 19:50:27

Ģenerālsponsori


Atbalstītāji