Latvijas kērlinga čempionātā sācies otrais aplis
Nedēļas nogalē noslēdzās 2015. gada Latvijas kērlinga čempionāta vīriešiem un sievietēm pirmais aplis un tika sāktas otrā apļa spēles.
 
Gan vīriešu, gan sieviešu konkurencē pašlaik vadībā atrodas pagājušā gada čempioni - A41/Gulbis un Nicoll/Regža. Abas komandas gan pamanījušās arī piedzīvot zaudējumus.
 
Vīriešu konkurencē no līderiem A41/Gulbis tikai par vienas uzvaras tiesu atpaliek SK OB/Regža (viena spēle rezervē) un TKK/Veidemanis. Tieši šīs abas komandas pa reizei spējušas pārspēt pašreizējos čempionus.
 
Sieviešu konkurencē pirmajā aplī Nicoll/Regža vienīgo zaudējumu piedzīvoja pret trešajā vietā esošo JKK/Rudzīte, bet otrajā vietā atrodas LKK/Mača, vienīgo reizi piekāpjoties čempionāta līderēm.
 
Otrā apļa spēles turpināsies 31. janvārī un 1., 7., 8. februārī. Labākās 4 komandas piedalīsies finālturnīrā, kas tiks aizvadīts 14. un 15. februārī, kad tiks noskaidroti godalgoto vietu ieguvēji un sacensību uzvarētāji. Latvijas čempioni izcīnīs tiesības pārstāvēt valsti Eiropas kērlinga čempionātā, kas no 20. līdz 28. novembrim notiks Esbjergā, Dānijā.
 
Pilns spēļu grafiks, kopvērtējums un rezultāti pieejami Latvijas Kērlinga asociācijas mājaslapā www.curling.lv. Video translācijas no sacensībām ir pieejamas livestream.com/kerlings/.
 
Visas spēles tiek aizvadītas Kērlinga hallē Rīgā, Biķernieku ielā 121h. Ieeja uz spēlēm ir bez maksas.
 
Kopvērtējums vīriešiem (uzvaras-zaudējumi):
1. A41/Gulbis 7-2
2. SK OB/Regža 6-2
3. TKK/Veidemanis 6-3
4. RICC/Gray 4-5
5. HNI/Trukšāns 4-4
6. Junkers/Smilga 4-4
7. JKK/Rēdlihs 2-7
8. JKK/Bērziņš 1-7
 
Kopvērtējums sievietēm (uzvaras-zaudējumi):
1. Nicoll/Regža 7-1
2. LKK/Mača 6-1
3. JKK/Rudzīte 5-2
4. LKK/Linde 3-4
5. RKK/Kāpostiņa 3-5
6. JKK/Trubačs-Boginska 2-5
7. TKK/Bremane 0-8

Ģenerālsponsori


Atbalstītāji