Ratiņkrēslu komanda Alliance startē Vācijā
Ratiņkērlinga komanda Aliance (skips Aleksandrs Dimbovskis) ir devusies uz Vācijas pilsētu Šveningenu (Schwenningen), lai no 23. līdz 25.janvārim piedalītos starptautiskā ratiņkērlinga turnīrā International Wheelchair Cup Schwenningen.  
 
Turnīrā piedalīsies 8 komandas no 7 valstīm: Vācijas, Šveices, Itālijas, Krievijas, Čehijas, Slovēnijas un Latvijas. Katrai komandai būs iespēja aizvadīt četras spēles. Pirmajā spēlē Latvijas komanda tikās ar Slovēnijas komandu. Spēles sākums abām komandām izvērtās saspringts, jo ledus bija negaidīti lēns (10,5 sek. hogs-> hogs, vēlāk spēles laikā 12,0 sek.), līdz ar to tika pieļautas vairākas kļūdas. Pamazām gan komandām izdevās pielāgoties pie neierastiem apstākļiem un parādīt labāku sniegumu. Spēle noslēdzās ar neizšķirtu rezultātu 7:7.  
 
Latvijas komandai nākamās spēles pretinieki bus Šveices izlase. Spēles sākums 24.01.plkst. 11.30 pēc Latvijas laika. Turpmāko spēļu pretinieki un norises laiks tiks noteikts pēc uzrādītiem rezultātiem. Spēļu grafiks pieejams šeit.
 
Komandas Alliance sastāvā spēlē: pirmā - Jūlija Korotkova, otrais - Aleksandrs Vitohins, viceskips - Olegs Lihuta, skips - 
Aleksandrs Dimbovskis.

Ģenerālsponsori


Atbalstītāji