Junkers izcīna 3. vietu Zviedrijā

Turnīrā Match Town Trophy, kas notiek Zviedrijas pilsētā Jenšēpingā (Jonkoping) komanda Junkers startēja jau trešo reizi. 2008. gadā spēlējot vecajā kērlinga hallē izdevās izcīnīt otro vietu. Šogad turnīrs tika aizvadīts no 3. līdz 5. oktobrim.

Pēdējos divus gadus turnīrs tiek rīkots jaunuzceltajā 6 celiņu hallē, kurā tiek izmantotas visas mūsdienīgākās energotaupošās sistēmas. Halles galvenais tehniskais cilvēks ir Leif Ohman, kas ir arī Pasaules Kērlinga federācijas tehniskais eksperts.

Šogad turnīrā piedalījās 12 komandas, galvenokārt Zviedrijas 1. līgas komandas, bet startēja arī dažas Elites līgas komandas, līdz ar to visu komandu spēku samēri bija diezgan līdzīgi.

Junkers tika ielozēts A grupā, kurā trīs spēlēs tika izcīnīts tikai viens panākums. Pirmajā spēlē pret mājiniekiem Polder, JCC tika zaudēts 3:6, pēc tam ar 6:9 tika atzīts Spiikhuvudet, GCK pārākums, bet trešajā spēlē ar 8:1 tika Nero, MAI komanda. Metot LSD metienu sēriju visiem spēlētājiem, Junkers tika noranžēta kā labākā no trešās vietas izcīnījušajām komandām, līdz ar to iekļuva astotniekā.

Ceturtdaļfinālā vēlreiz sanāca tikties ar Spiikhuvudet, GCK, bet šoreiz pārāks jau izrādījās Junkers, uzvarot 8:2.

Pusfinālā pret Roxin, LCK tika piedzīvots zaudējums 5:9, bet cīņā par 3. vietu ar 8:6 izdevās pārspēt Polder, JCC.

Par izcīnīto 3. vietu komanda nopelnīja 2'000 SEK (aptuveni 220 EUR), kas bija dalības maksas apmērs. Turnīra uzvarētāji saņēma 15'000 SEK (1'650 EUR).

Plašāka informācija par turnīru: http://www.jonkopingcurling.se

 

Apsveicu!
2014-10-20 19:59:52

Ģenerālsponsori


Atbalstītāji