JKK/Staša-Šaršūne pārstāvēs Latviju Eiropas kērlinga čempionātā
No 25. līdz 28. septembrī Rīga, Kērlinga hallē notikušajā Eiropas čempionāta kvalifikācijas turnīrā ar zaudējumu tikai pirmajā spēlē triumfēja JKK/Staša-Šaršūne komanda.
Sacensībās piedalījās piecas komandas, kas aizvadīja viena apļa spēles. Ar trīs uzvarām četrās spēlēs pēc apļa turnīra vadībā bija LKK/Mača komanda, bet JKK/Staša-Šaršūne ieņēma otro vietu. Attiecīgi trešo un ceturto vietu ieņēma LKK/Linde un Nicoll/Regža, savukārt komandai MediaCom/Trubačs-Boginska sacensības noslēdzās pēc pamatturnīra.
 
Finālturnīrā sacentās tikai četras labākās vienības. Spēle starp pirmās divas vietas ieguvušajām komandām ar 8:5 pārāka bija Jelgavas kluba komanda, bet trešās un ceturtās vietas duelī ar 6:5 uzvarēja LKK/Linde.
 
Pusfinālā ar 9:7 pārāka bija LKK/Mača, kas pret LKK/Linde spēja atspēlēties no rezultāta 2:5 spēles vidū.
 
Spēle par trešo vietu LKK/Linde neizgāja laukumā pret Nicoll/Regža, tāpēc komanda saņēma tehnisko zaudējumu.
 
Finālā ar 9:6 JKK/Staša-Šaršūne pārspēja LKK/Mača, izcīnot tiesības pārstāvēt Latviju Eiropas sieviešu kērlinga čempionātā, kas notiks Šamperī, Šveicē no 21. līdz 29. novembrim.
 
Spēļu rezultāti un kopvērtējums pieejams šeit.
 
2. vietas ieguvējas - LKK/Mača (no kreisās): Rasa Lubarte, Linda Mangale, Santa Blumberga, Ineta Mača
 
1. vietas ieguvējas (no kreisās): treneris Artis Zentelis, Līga Avena, Rasa Brūna, Daina Barone, Ieva Rudzīte, Iveta Staša-Šaršūne
Jaukas sieviešu komadas ar alkahola pudelēm fonā :) Veiksmes, meistarību un izturību uzvarētājiem Šveicē
2014-09-29 16:14:14

Ģenerālsponsori


Atbalstītāji