Kērlingistes cīnīsies par ceļazīmi uz Eiropas čempionātu
Šis ir pirmais gads, kad Latvijas sieviešu kērlinga izlase tiek noskaidrota speciāli rīkotā kvalifikācijas turnīrā. Līdz šim Latvijas čempionāta uzvarētājas izcīnīja tiesības piedalīties Eiropas čempionātā sievietēm, bet šogad komandās ir notikusi virkne izmaiņu sastāvos. 
 
Līdz ar to divas spēcīgākās Latvijas čempionāta komandas atteicās no šīs iespējas un tika pieņemts lēmums organizēt atsevišķu kvalifikācijas turnīru. Tajā dalību ir pieteikušas piecas komandas: JKK/Staša-Šaršūne, LKK/Linde, LKK/Mača, MediaCom/Trubačs-Boginska un Nicoll/Regža.
Komandas aizvadīs viena apļa turnīru un četras labākās komandas kvalificēsies finalturnīram. Pirmās spēles sāksies ceturtdien, 25. septembrī, pulksten 8, savukārt fināla cīņas tiks aizvadītas svētdien, 28. septembrī, pulksten 14:30.
 
Spēļu tiešraidēm būs iespējams sekot līdzi www.livestream.com/kerlings/, bet on-line rezultāti būs pieejami www.curling.lv
 
Sacensību uzvarētājas izcīnīs tiesības pārstāvēt Latviju Eiropas kērlinga čempionātā, kas notiks Šamperī, Šveicē no 21. līdz 29. novembrim.
 
Visas spēles tiks aizvadītas Kērlinga hallē Rīgā, Biķernieku iela 121h. Ieeja uz spēlēm ir bez maksas. Sacensības rīko Latvijas Kērlinga asociācija.

Ģenerālsponsori


Atbalstītāji