WCF apstiprina izmaiņas noteikumos un ievēl jaunu valdi

ASV Nevadas štata pilsētā Reno notiekošajā 3. Pasaules Kērlinga Federācijas (WCF) kongresā atkārtoti uz četriem gadiem par prezidenti tika apstiprināta līdzšinējā prezidente Kate Caithness, kas bija vienīgā izvirzītā kandidāte uz šo posteni.

Tika apstiprināta arī jauna valdes struktūra. Jaunā valde sastāv no 8 valdes locekļiem: prezidente, 3 viceprezidenti (katrs no trīs zonālajiem WCF reģioniem) un vēl 4 valdes locekļi.

Apstiprinātie viceprezidenti: Graham Prouse (Kanāda) - Amerikas zonas pārstāvis uz 3 gadiem; Hugh Millikan (Austrālija) - Klusā okeāna-Āzijas zonas pārstāvis uz 2 gadiem; Bent Ramsfjell (Norvēģija) - Eiropas zonas pārstāvis uz 1 gadu.

Pārējie valdes locekļi: Albert ‘Andy’ Anderson (ASV) uz 4 gadiem; Hew Chalmers (Scotland) - uz 3 gadiem; Laura Lochanski (Kanāda) - uz 2 gadiem; Toyo Ogawa (Japāna) - uz 1 gadu.

Darbu valdē vairs neturpinās Leif Öhman (Zviedrijas) and Young C Kim (Koreja).

 

 

No kreisās: Hew Chalmers (Skotija), Laura Lochanski (Kanāda), Hugh Millikin (Austrālija), Kate Caithness (Skotija), Bent Ramsfjell (Norvēģija), Graham Prouse (Kanāda), Toyo Ogawa (Japāna), Andy Anderson (ASV)

 

Jaunā valde izskatīs iespēju Honkongas Kērlinga asociāciju un Kataras Kērlinga federāciju apstiprināt kā biedra kandidātu, savukārt Armēnijas Nacionālā Kērlinga federācija tika izslēgta no WCF biedru skaita.

 

Congresa laikā tika paziņots, ka 2015. gada Pasaules jaukto pāru čempionāts un 2015. gada Pasaules senioru čempionāts tiks aizvadīts no 18. līdz 25. aprīlim Krievijas pilsētā Sočos.

 

WCF arī atklāja savus plānus attiecībā uz pārvietojamo kērlinga būvi, kas ir jauna programma un tiks piedāvāta tām federācijām, kurām nav iespēju uzbūvēt pastāvīgu kērlinga būvi.

 

Ir pieņemta virkne sacensību un noteikumu izmaiņu:

- Eiropas jaukto komandu čempionāts tiks aizstāts ar Pasaules jaukto komandu čempionātu. Spēkā no 2015./2016. gada sezonas.

- Turpmāk spēles laika kontrolei tiks izmantots Domāšanas laiks nevis Tekošais laiks. Spēkā no 2014. gada Eiropas čempionāta vīriešiem un sievietēm.

- Zonālās Eiropas junioru kvalifikācijas sacensības tiks aizstātas ar Pasaules grupu sistēmu. Spēkā no 2015./2016. gada sezonas.

- Tiks veiktas LSD (Last Stone Draw) un DSC (Draw Shot Challenge) noteikumu izmaiņas, jo būs LSD metiens būs jāizpilda divas reizes, pa reizei ar kreiso un labo griezienu. Visiem komandas spēlētājiem būs jāizpilda līdzvērtīgs skaits metienu. Spēkā nekavējoties.

- Tiks ieviesta jauna mērīšanas sistēma akmeņiem, kas nosedz centru. Tiks testēta 2014./2015. gada sezonā.

- Tiks aizvadīta tikai viena pārspēle WCF sacensībās. Spēkā nekavējoties.

- Aizliegts izmantot jebkādas elektroniskās ierīces, izņemot hronometrus, kas spēj tikai veikt laika uzskaiti. Spēkā nekavējoties.

- Apstiprināti WCF ratiņkrēslu klasifikācijas noteikumi.

 

Izmaiņas, kas neguva divu trešdaļu atbalstu:

- Izmantot tradicionālo 1v4 / 2v3 pusfināla sistēmu Page play-off vietā.

- Aizliegums mainīt ratiņkrēsla augstuma pozīciju ratiņkrēslu kērlingā.

 

Izmaiņas, kas ir izslēgtas no talākajām diskusijām:

- Līdzšinējās U21 grupas aizstāšana ar grupām U18 un U23.

- Definēt gaišo spēles jaku krāsas.

 

4. ikgadējais WCF kongress notiks Belgradā, Serbijā 2015. gada 2.-5. septembrī. 2015. gada WCF ģenerālas asamblejas sēde notiks 5. septembrī.

 

Informācija sagatavota, izmantojot WCF preses dienesta sagatavoto informāciju. Relīze angļu valodā pieejama šeit. Precīzāka informācija tiks publicēta tiklīdz tiks saņemta oficiālā WCF informācija.

Ģenerālsponsori


Atbalstītāji