Ventspils kausu izcīna Team Gray
Nedēļas nogalē trīs dienas Olimpiskā centra ”Ventspils” ledus hallē 22 kērlinga komandas ar dalībniekiem no Igaunijas, Lietuvas, Baltkrievijas, Krievijas, Skotijas un Latvijas cīnījās par 2014.gada Ventspils kausu.
 
Komandas sacensības uzsāka trīs apakšgrupās, bet pēc trīs spēļu rezultātiem komandas tika sadalītas Zelta un Sudraba grupās, kur aizvadīja vēl divas spēles. No piecām ventspilnieku komandām, kas piedalījās turnīrā, Zelta grupā, kurā norisinājās cīņa par Ventspils kausu, iekļuva divas Ventspils komandas – pilsētas čempionvienība – komanda “Pērles” un junioru komanda “Ice Storm”, kas attiecīgi izcīnīja sesto un devīto vietu.
 
Šoreiz godalgotās vietas ieguva viesi – 2014.gada Ventspils kausu uz Rīgu aizveda Latvijas un Skotijas spēlētāju pārstāvētā internacionālā komanda “Team Gray” (Brian Gray, Ainārs Gulbis, Raivis Bušmanis, Artūrs Volkovičs), kas vienīgā no komandām spēja aizvadīt turnīru bez zaudējumiem. Otrajā vietā – pagājušā gada kausa ieguvēji – komanda ForUs, bet trešajā vietā igauņu komanda “Pueongchang 2018”.
 
Ventspils kērlinga klubs patiesi centās, lai ledus būtu labs, un kopīgiem spēkiem tas arī izdevās – paldies Latvijas Kērlinga asociācijas ģenerālsekretāram A.Zentelim, halles tehniskajam personālam un pašu kluba biedriem, īpaši Andrim Janbergam, Viesturam Grosbārdim un Jānim Birzniekam par pašaizliedzīgu darbu un entuziasmu.
 
Pateicoties Olimpiskā centra “Ventspils” atsaucībai un šai vasaras nogalei neraksturīgi brīnišķīgajiem laika apstākļiem, turnīra dalībniekiem bija iespēja iepazīties arī ar citām Olimpiskā centra sporta un atpūtas bāzēm – gan izbaudīt petankas spēles garšu Piedzīvojumu parkā, gan relaksēties Pludmales akvaparkā.
 
Paldies visiem turnīra dalībniekiem – labs kērlings, draudzīga atmosfēra visu trīs dienu garumā! Gaidīsim jūs atkal uz Ventspils ledus!
 
Turnīrs ir noslēdzies, vasara ir galā, bet kērlinga sezona ir tikai tās sākumā. Lai labs kērlings visas sezonas garumā!
 
Visu spēļu rezultāti un kopvērtējums pieejams šeit.
 
Inga Apmane, 
VKK prezidente
PALDIES Ventspils kērlinga klubam par jauko turnīru!!! Viss bija lieliski - gan ledus gan petanka gan laika apstākļi gan atpūta Ventspils pilsētā un protams arī kērlings!!! Veiksmi arī turpmāk!
2014-09-02 14:44:44

Ģenerālsponsori


Atbalstītāji