Riga Open 2014 I uzvar Latvijas jauktā komanda

Šīs sezonas pirmajās Latvijas Kērlinga asociācijas rīkotajās sacensībās no 15 līdz 17. augustam Kērlinga hallē Rīgā piedalījās sešas komandas.

Par turnīra uzvarētājiem kļuva Latvijas jauktā komanda, kas finālā ar 9:3 pārspēja JKK/Rudzīte, savukārt spēlē par trešo vietu Latvijas junioru vīriešu izlase ar 10:4 pārspēja JKK/Kāpostiņa.

Pamatturnīrā jauktā izlase izcīnīja panākumus visās piecās spēlēs, bet grūtākās cīņas sanāca pret komandām, kas neiekļuva spēcīgāko četriniekā. Spēlē pret Animals pēdējā endā no -2 izdevās panākt +3, bet spēlē pret junioru sieviešu izlasi panākumu izdevās gūt tikai ekstra endā.

JKK/Rudzīte un junioru vīriešu izlase finišēja ar trīs panākumiem piecās spēlēs, bet savstarpējā spēlē uzvarēja JKK/Rudzīte. JKK/Kāpostiņa pamatturnīru pabeidza ar diviem panākumiem, bet Animals un Latvijas junioru sieviešu izlase pie panākuma tika vienu reizi.

Fināla cīņās galīgais vietu sadalījums vairs nemainījās.

 

RIGA OPEN 2014 I KOPVĒRTĒJUMS:

  1. Latvijas jauktā izlase (Kārlis Smilga, Iluta Linde, Arnis Veidemanis, Vineta Smilga)
  2. JKK/Rudzīte (Ieva Rudzīte, Līga Avena, Daina Barone, Rasa Brūna)
  3. Latvijas junioru vīriešu izlase (Andris Bremanis, Jānis Bremanis, Kristaps Vilks, Anrijs Briežkalns, Gundars Bremanis)
  4. JKK/Kāpostiņa
  5. Animals
  6. Latvijas junioru sieviešu izlase

2014. gada 22.-24. augustā tiks aizvadīts Riga Open 2014 II, kurā piedalīsies 12 komandas.

Turnīra uzvarētāji: Latvijas jauktā izlase (Kārlis Smilga, Iluta Linde, Arnis Veidemanis, Vineta Smilga)

Otrās vietas ieguvējas: JKK/Rudzīte (Ieva Rudzīte, Līga Avena, Daina Barone, Rasa Brūna)

Trešās vietas ieguvēji: Latvijas junioru vīriešu izlase (Andris Bremanis, Jānis Bremanis, Kristaps Vilks, Anrijs Briežkalns, Gundars Bremanis)

Ģenerālsponsori


Atbalstītāji