Mūsu jaunie kērlingisti piedalās treniņnometnē Vācijā

No 6. līdz 12. jūlijam Vācijas pilsētā Fusenē norisinājās Pasaules Kērlinga Federācijas organizēta treniņnometne kērlingā junioriem, kurā piedalījās vairāk kā 120 dalībnieku no 23 valstīm. Latviju tajā pārstāvēja Talsu kērlinga kluba un Latvijas junioru izlases dalībnieki Kristaps Vilks, Andris Bremanis un Jānis Bremanis.

Atbilstoši spēlētāju pieredzei un sagatavotības līmenim dalībnieki tika sadalīti vairākās meistarības grupās. Nedēļas garumā mūsu puišiem bija unikāla iespēja strādāt kopā ar tādiem starptautiska līmeņa treneriem un instruktoriem kā Šari Leibranta (Nīderlandes nacionālo izlašu trenere), Teilore Makdonalda (Pasaules junioru čempione), Logans Grejs (Pasaules kērlinga federācijas TV spēļu komentētājs) un citiem augsta līmeņa speciālistiem no Kanādas un Skotijas.

Lai arī atbilstoši nometnes dalībnieku vēlmēm uzsvars tika likts uz izslīdēšanas un beršanas tehnikas pilnveidošanu uz ledus, neizpalika arī aizraujošas teorētiskās nodarbības klasēs, fitnesa zālē un minigolfa laukumos. Nometnes noslēgumā tika aizvadītas arī komandu sacensības grupu ietvaros, kā arī vairāki saliedēšanas pasākumi.

Dalībnieki un Talsu kērlinga klubs vēlas pateikties Latvijas Kērlinga Asociācijai un Pasaules Kērlinga Federācijai par izrādīto atbalstu.

Andris Bremanis
 

Kristaps Vilks ar treneri Baironu Skotu (Byron Scott) no Kanādas
 

Jānis Bremanis (no labās) ar Slovēnijas pārstāvi
 

Kristaps Vilks ar treneri Baironu Skotu (Byron Scott) no Kanādas
 

 

Dalībnieku un instruktoru kopbilde

Informāciju sagatavoja
Raimonds Vaivods,
Latvijas junioru izlases treneris

Ģenerālsponsori


Atbalstītāji