Pērles – četrkārtējas Ventspils čempiones kērlingā

23.martā notika Ventspils pilsētas 12.atklātajā čempionātā kērlingā finālspēles. Astoņas kērlinga komandas jauktā konkurencē piecu mēnešu garumā ir aizvadījušas divus regulārā čempionāta spēļu apļus un finālturnīru.

Par 2013./2014.gada sezonas čempionvienību kļuva komanda „Pērles”, kas ļoti saspringtā spēles galotnē ar rezultātu 10:8 pārspēja komandu „Ventspils novads”. Pērlēm šis ir jau ceturtais čempionu tituls – šogad zelta medaļas izcīnīja Gunta Millere (skips), Aija Rudzīte, Rita Ozoliņa, Agita Puriņa, Indra Veckāgane. Ventspils novada vīriem, nu jau eksčempioniem – Mārtiņam Libkovskim, Aivim Bērziņam, Laurim Bērziņam un Kārlim Libkovskim šoreiz 2.vieta, kas komandai, kura iepriekš čempionātos startēja ar nosaukumu „Arbo”, ir jau piektais sudraba panākums.

Pie bronzas godalgām tika gada puišu junioru komanda (Sandis Krists Puriņš, Valters Berķis, Anrijs Briežkalns, Jānis Visvaldis Lazukins, Olafs Indersons), ceturtajā vietā atstājot meiteņu junioru komandu „Quattro” (Una Ozoliņa, Santa Blumberga, Tīna Siliņa, Anna Marija Šefanovska, Kristīne Bulačņikova). Jāatzīmē, ka čempionāta divpadsmit gadu vēsturē pirmo reizi junioru komandas ir iekļuvušas labāko komandu četriniekā.

Piekto vietu izcīnīja komanda „CO2”, sestajā vietā atstājot komandu „Lavīna”. Cīņā par čempionāta septīto vietu pārāki bija debitanti – komanda „New age”, astotajā vietā atstājot komandu „Ice Sharks".

 

Čempionāta noslēguma tabula:

Vieta

 Komanda

1

Pērles

2

Ventspils novads

3

Ice Storm

4

Quattro

5

CO2

6

 Lavīna

7

New Age

8

IceSharks

 

Tāpat kā visas iepriekšējās sezonas, arī vienpadsmito Ventspils čempionātu kērlingā organizēja Ventspils kērlinga klubs. Klubs izsaka pateicību Olimpiskajam centram „Ventspils” par atbalstu un sadarbību čempionāta organizēšanā un Ventspils pilsētas pašvaldībai par sniegto atbalstu junioru komandām.

Čempionāts Ventspilī ir noslēdzies, bet kērlinga sezona Latvijā turpinās – abas junioru komandas „Quattro” un „Ice Storm” gatavosies startiem Latvijas junioru čempionātā, kas aprīlī notiks Kērlinga hallē Rīgā, savukārt, komanda „IceSharks” plāno maijā startēt Latvijas čempionātā jauktajām (mix) komandām.

Tuvāk ar Ventspils kērlinga kluba darbību un aktualitātēm varat iepazīties kluba mājas lapā www.ventcurling.lv

Ventspils kērlinga klubs,
foto: Juris Presņikovs

Ģenerālsponsori


Atbalstītāji