Latvijas junioru izlases atgriezušās no starptautiskās kērlinga nometnes Nīderlandē

No 4. līdz 9. augustam  Latvijas junioru vīriešu un sieviešu izlases treneru Arņa Veidemaņa un Raimonda Vaivoda vadībā piedalījās Pasaules kērlinga federācijas, Nīderlandes kērlinga asociācijas un Zoetermeras kērlinga halles organizētajā nometnē junioru komandām Zoetermerā, Nīderlandē. Pirmo reizi nometnes veiksmīgai norisei Pasaules kērlinga federācija piesaistīja finansējumu, apmaksājot gan komandu treneru un augsti kvalificētu nacionālo treneru klātbūtni, gan nodrošinot nometnes dalībniekus ar nepieciešamo inventāru. Nometnē piedalījās 4 komandas no Latvijas, Somijas un Nīderlandes, savukārt tās vadību uzņēmās Nīderlandes nacionālās junioru izlases trenere Šari Leibranta, Kanādas nacionālās junioru izlases treneris Skots Arnolds un Čehijas nacionālās vīriešu izlases treneris Dens Rafaels.

Nometnes ietvaros komandas aizvadīja vairākas teorētiskās nodarbībām klasēs, iepazīstoties ar kērlinga noteikumiem, tehniskajiem elementiem, komandu veidošanās un attīstības principiem, stratēģiju un taktiku, spēļu plānošanu, fizisko sagatavotību un uzturu.  Īpaši veltītās sesijās komandu treneri tika iepazīstināti ar sezonas plānošanas kārtību, psiholoģiskajiem aspektiem darbā ar komandām, praktiskajiem treniņvingrinājumiem un datorprogrammu pielietošanu treniņprocesā un sacensībās. Praktiskajās nodarbībās uz ledus komandas apguva tehnikas pamatelementus, komunikāciju, stratēģiju, treniņvingrinājumus, kā arī aizvadīja komandu sacensības, savukārt treneri tika iepazīstināti ar video analīžu pielietošanu treniņprocesā. Komandu saliedēšanai papildus tika organizētas iesildīšanās/atsildīšanās nodarbības, aktivitātes fitnesa zālē un baseinā un citas sportiskās aktivitātes. Nometnes noslēgumā komandu spēlētāji un treneri apskatīja brīnišķīgo Amsterdamu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Latvijas junioru vīriešu un sieviešu izlases vārdā izsakam pateicību Latvijas kērlinga asociācijai, Pasaules kērlinga federācijai, kērlinga inventāra ražotājiem Performance, Goldline, un BalancePlus un Talsu novada domei. Īpašus sveicienus un pateicību sūtam nometnes organizatoriem, fantastiskajiem instruktoriem un vecākiem.                                                                                                                 

 

 

 

Latvijas junioru izlašu un Talsu kērlinga kluba vārdā
Raimonds Vaivods

                                                                                                                   

Ģenerālsponsori

Atbalstītāji