Team Regža uzvar Baltic Cup 2013 sieviešu konkurencē

 

Šo svētdien, 6. janvārī, ar finālspēli starp Latvijas pārstāvēm Team Regza (NICOLL/Regža) un šīs sezonas Igaunijas izlasi Team Molder noslēdzās 2013. gada Baltic Cup sieviešu konkurencē. Finālā, tā pat kā grupu apļa spēlē pārākas par Team Molder izrādījās Team Regža, kura pateicoties četriem gūtiem punktiem sestajā endā svinēja uzvaru ar 7 – 2.

Bronzas medaļas Baltic Cup 2013 izcīnīja vēl viena Latvijas komanda – Team Linde, kura ļoti saspringtā cīņā, tikai ekstra endā uzvarēja pagājušā gada Baltic Cup zelta medaļnieces Team Zharkova no Krievijas. Piekto vietu turnīrā izcīnīja vēl viena pieredzējuša Krievijas komanda – Team Moiseeva, bet turnīra sestajā vietā Team Kapostiņa no Latvijas.

„Baltic Cup 2013” organizē Latvijas kērlinga asociācija, sadarbībā ar SIA „Kērlinga halle” ar Rīgas Domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta atbalstu.

Baltijas kausa izcīņa kērlingā notiek kopš 2005.gada. Tas norisinājies Latvijā, Igaunijā, Somijā un Polijā. Kopš 2010.gada turnīrs notiek Rīgā un tajā piedalījušas Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Somijas, Zviedrijas, Polijas un Krievijas komandas.

„Baltic Cup 2013”vīriešu komandām norisināsies Rīgā no 11. līdz 13.janvārīm. 

Latvijas Kērlinga asociācijas ģenerālsekretārs
Roberts Birnzieks

Komandas vārdā liels PALDIES Latvijas Kērlinga asociācijai un atbalstītājiem par jauko turnīru! Paldies izturīgajam ledus meistaram Artim par labi sagatavoto ledu! Paldies komandām par interesantajām spēlēm! Veiksmīgu Jauno gadu! // In the name of team thank you very much Latvian Curling association and supporters for the nice tournament! Thank You, Artis, for the well-prepared ice! Thank You to all the teams for the interesting games! Happy New Year!
2013-01-07 14:34:10

Ģenerālsponsori

Atbalstītāji