Junkers/Smilga un Team Bušmanis startē Sundbyberg Open Zviedrijā

 

Sundbyberg Open ir starptautisks turnīrs Zviedrijā, kurā jau piekto gadu piedalās komanda Junkers un šoreiz arī Team Bušmanis. Turnīrs, kas norisinājās no 2. – 4. Novembrim,  ir arī kvalifikācija uz Zviedrijas Grand Prix sacensībām, tāpēc tas katru gadu pulcē stipru dalībnieku sastāvu (šogad  piedalījās 9 no 16 Zviedrijas Elites līgas komandām, Somijas vīriešu izlase, Igaunijas vīriešu izlase u.c.). Izspēles kārtība – četras grupas pa piecām komandām, 2 labākās komandas no katras grupas kvalificējas ceturtdaļfināliem.

Komanda Junkers tika ielozēta A grupā izcīnīja 2 uzvaras 4 spēlēs. Vispirms tika ar 8:5 uzveikta komanda Zip-Up, Sundbyberg/Wrana (Zviedrijas 6.  vieta 2012, pasaules junior vice-čempioni), pēcāk arī ar 6:5 Melin, Skellefteå (Zviedrijas 9. Vieta 2012). Turpinājums nebija tik veiksmīgs – ar 2:8 atzīts CK Granit – Noreen (Pasaules Mixed Doubles 2012 vicečempions, individuālā (punktu) kērlinga Zviedrijas čempions), kā ari zaudēts mājiniekiem Sundbyberg/ Westerberg (kvalificējās uz Elites līgu) ar 3:9.

Komanda Team Bušmanis cīnījās C grupā un arī izcīnija 2 uzvaras 4 spēlēs. Vispirms aizvadot neveiksmīgi pēdējo endu (bija vadībā ar+2), ar 6:7 tika zaudēts Eskilsson, Skellefteå (7. Vieta Zviedrijā, 2012), pēc tam ar 7:5 pārspēts Norrköping - Carlsson (8. Vieta Zviedrijā 2012), tad ar 1:6 zaudēts Somijas izlasei un pēdējā spēlē ar 9:4 pieveikta Falu CC – Choong (Pirmās līgas uzvarētāji 2012. gadā).

Kopumā varam ieteikt šo turnīru visiem, kas par salīdzinoši zemām izmaksām grib uzspēlēt laba līmeņa turnīrā ar TOP Zviedrijas komandām. Jāpiemin, ka pirmās astoņas vietas saņem labas naudas balvas, jo turnīra ideja ir visas dalības maksas izmaksāt prēmijās.

Vairāk informācijas: http://www.sundbybergsck.se

Komandas JUNKERS vārdā
Renārs Freidensons

Varu tikai pievienoties Renāram - laba līmeņa turnīrs par ļoti pieņemamām cenām! Tāpat paldies JUNKERS komandai par informāciju un jautro kompāniju :)
2012-11-20 12:59:13
Paldies Renāram par izlīdzēšanu turnīrā un Bušmaņa komandai par jauko kompāniju visa ceļojuma garumā!
2012-11-20 12:14:08

Ģenerālsponsori

Atbalstītāji