Latvijas kērlinga izlasēm dubultuzvara pār Norvēģu komandām

Latvijas sieviešu izlase šodien aizvadīja divas spēles. Pirmajā spēle Latvijas sieviešu izlase uzsāka Eiropas čempionātu ar zaudējumu pieredzējušajai Vācijas izlasei ar 7:5. Latvijas komanda aizvadīja ļoti labu spēli un sestajā endā panāca neizšķirtu 4:4. Pēc diviem zaudētiem punktiem septītajā endā vēl astotajā endā Latvijas komandai bija iespēja panāk neizšķirtu, ja ar pēdējo akmeni tiktu iegūti divi punkti, bet veiksme nebija Latvijas komandas pusē un rezultātā iegūts tikai viens akmens.
Otrajā dienas spēlē sieviešu komandai bija iespēja turpināt veiksmīgo spēli pret Norvēģijas komandām ko viņas ari izdarīja uzvarot Norvēģijas sieviešu izlasi ar 8:6.

Latvijas vīriešu komanda parūpējās par spīdošu un sensacionālu sākumu 2011. gada Eiropas čempionātam izcīnot lielisku uzvaru pār 2010. gada Eiropas čempioniem no Norvģijas (skips Tomas Ulsruds). Latvijas komanda aizvadīja ļoti precīzu un veiksmīgu spēles sākumu neļaujot Norvēģijas komandai atgūties un sestajā endā panākot jau ļoti pārliecinošu rezultātu 7-2. Pēdējos endos Norvēģi centās atgūt pārsvaru, bet viņu pūles nāca par vēlu un Latvijas izlase izcīnīja vēsturisko uzvaru.

Apsveicam mūsu vīriešu un sieviešu komandas ar pirmajām uzvarām 2011. gada Eiropas čempionātā un cerēsim ieraudzīt vēl uzvaras rītdienas spēlēs.

Kopvērtējums pēc pirmās dienas vīriešu konkurencē:
Denmark, uzvarēts 1, zaudēts 0
Germany 1-0
Latvia 1-0
Scotland 1-0
Switzerland 1-0
Czech Republic 0-1
France 0-1
Italy 0-1
Norway 0-1
Sweden 0-1

Kopvērtējums pēc pirmās dienas sieviešu konkurencē:
Germany uzvarēts 2, zaudēts 0
Sweden 2-0
Czech Republic 1-1
Denmark 1-1
Italy 1-1
Latvia 1-1
Russia 1-1
Scotland 1-1
Norway 0-2
Switzerland 0-2

Rītdien Latvijas vīriešu izlase tiksies ar Dānijas izlasi (pulksten 8:00) un Čehijas izlasi (pulksten 16:00). Savukārt sieviešu izlase tiksies ar Itālijas izlasi (pulksten 12:00) un Dānijas izlasi (pulksten 20:00).

Latvijas kērlinga asociācija vēlas pateikties Rīgas Domes Izglītības, kultūras un sporta departamentam, Izglītības ministrijas sporta departamentam, Latvijas Sporta Federāciju Padomei un visiem privātajiem atbalstītājiem par palīdzību, kas tika sniegta gatavojoties Latvijas valstsvienību startam Eiropas čempionātā.

 

Ģenerālsponsori

Atbalstītāji