Zemgales kausu 2010 kērlingā izcīna Krievijas komanda Medved
Krievijas komanda „Medved” bija vienīgā komanda, kas turnīrā nepiedzīvoja nevienu zaudējumu. Otrajā vietā ierindojās Latvijas komanda „Milk”, trešie „Sudrabakmens”, bet ceturtajā vietā ierindojās „Ondulat B”, kas piedzīvoja zaudējumu tikai pēdējā spēlē pret turnīra uzvarētājiem, taču pēc papildrādītājiem nespēja ierindoties godalgoto trijniekā.

Starp labākajām 10 komandām iekļuva piecas Latvijas, divas Krievijas, divas Igaunijas un viena Lietuvas komanda.

Sacensībās piedalījās 24 komandas no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Krievijas un Baltkrievijas, kas tika sadalītas četrās grupās un aizvadīja trīs spēles. Pēc tam, ņemot vērā grupu rezultātus, komandas tika sadalītas sarkanajā un zilajā grupā, kur aizvadīja vēl vienu spēli. Noslēgumā desmit labākās vienības aizvadīja piekto spēli, lai noteiktu galīgo vietu sadalījumu.

Turnīra ietvaros 18. novembrī pulksten Jelgavas kērlinga klubs sadarbībā ar Latvijas Krājbankas ledus halli organizēja kērlinga apmācības pieredzējušu instruktoru pavadībā. Aptuveni 60 interesenti izmantoja iespēju apgūt šī olimpiskā sporta veida pamatus.

Sacensības un kērlinga apmācības norisinājās Jelgavā, Latvijas Krājbankas ledus hallē. Turnīrs tika rīkots ar Latvijas Krājbankas ledus halle, „Radex Europe”, „Junkers” un Jelgavas Domes atbalstu.

Ģenerālsponsori

Atbalstītāji