Ventspils kausu uz Rīgu aizved komanda “ForUs”

No 22.līdz 24.augustam Olimpiskā centra ”Ventspils” ledus arēnā notika 18.starptautiskais kērlinga turnīrs ”Ventspils kauss 2019”, kurā sacentās 20 komandas ar dalībniekiem no – Baltkrievijas, Kanādas, Krievijas, Lietuvas, Ukrainas un Latvijas.

2019.gada Ventspils kausu, uzvarot četras no turnīra piecām spēlēm un izcīnot lielāko uzvarēto spēļu endu skaitu, izcīnīja komanda “ForUs” (Ineta Mača, Rasa Lubarte, Ieva Bērziņa, Jānis Rozītis). Komandai “ForUs” Ventspils kērlinga turnīri ir tiešām veiksmīgi – tās kontā nu jau trīs Ventspils kausi, kā arī divas uzvaras divu pēdējo gadu Ziemassvētku kausa izcīņā.

Otrā vieta turnīrā un sudraba kauss tika Pēterburgas sieviešu komandai “Deaf Women Adamant” (Svetlana Jakovļeva, Alisa Ļisovaja, Anna Sadkovkina, Valentina Suskova), bet trešo vietu izcīnīja Latvijas komanda “Versija” (Andris Bremanis, Elga Bremane, Andris Bremanis, Aivis Krinskis).

No Ventspils komandām augstāko vietu – otro Sudraba grupā izcīnīja komanda “Pērles” (Gunta Millere, Aija Rudzīte, Agita Puriņa, Inga Apmane, Santa Blumberga). Par sudraba grupas uzvarētājām kļuva Lietuvas dāmu komanda “Kaunas CC” (Asta Vaičekunīte, Lina Janulevičiūte, Džeralda Mačiliūniene, Gražina Eitutiene), bet trešo vietu izcīnīja Ventspils komanda “Ice Storm” (Anrijs Mikus Briežkalns, Valters Berķis, Markuss Salmiņš, Edgars Tīfentāls, Sandis Krists Puriņš).

Kērlinga spēle nevar izdoties bez laba, īpaši sagatavota ledus, un arī šogad, neskatoties uz iepriekš ļoti intensīvi noslogot halles ledus laukumu, turnīra dalībnieki bija ļoti apmierināti ar ventspilnieku sagatavotā kērlinga ledus kvalitāti. Par to pateicība gan halles vadībai, gan tehniskajam personālam, bet īpaši Ventspils kērlinga kluba biedriem Andrim Janbergam, Sandim Kristam Puriņam un kluba junioriem par ieguldīto darbu un entuziasmu.

Sacensību norisi finansiāli atbalsta Ventspils pilsētas dome un Latvijas Kērlinga asociācija. Turnīru organizē Ventspils kērlinga klubs, sadarbojoties ar Ventspils pilsētas domes Sporta pārvaldi un Olimpisko centru “Ventspils”.

Informāciju sagatavoja: Inga Apmane (Ventspils kērlinga klubs)