Pērles – trīskārtējas Ventspils čempiones kērlingā
Astoņas Ventspils kērlinga komandas jauktā konkurencē septiņu mēnešu garumā ir aizvadījušas divus regulārā čempionāta spēļu apļus un finālturnīru.

[img 1][/img]Par 2010./2011.gada čempionvienību kļuva sieviešu komanda „Pērles”, izšķirošajā finālspēlē ar rezultātu 9:3 pārspējot komandu „IceSharks”. „Pērlēm”, atkārtojot savu iepriekšējo divu sezonu sasniegumu, jau trešo reizi ir izdevies iegūt čempionvienības titulu. Uzvaru kaldināja Gunta Millere (komandas skips), Aija Rudzīte, Rita Ozoliņa, Agita Puriņa un Indra Veckāgane. Savukārt, komandas „IceSharks” sastāvā sudraba medaļas izcīnīja Andris Janbergs (skips), Dace Ābelīte, Lia Pertia, Anda Dzelme un Jānis Birznieks.

[img 2][/img]Cīņā par bronzas medaļām tikās vīru komandas „CO2” un „Arbo”. Regulārā čempionāta uzvarētāju komandu „CO2” turpināja vajāt jau play-off un pusfināla spēlēs piemeklējušās neveiksmes, un rezultātā, pārspējot pretinieku ar pārliecinošu rezultātu 14:1, bronzas medaļas tika komandai „Arbo” (Mārtiņs Libkovskis, Lauris Bērziņš, Aivis Bērziņs, Kārlis Libkovskis, Jānis Krauze ), bet „CO2” (Olafs Indersons, Mārtiņš Diške, Andris Lasmanis, Imants Baņķis, Anatolijs Pugačs un Viesturs Grosbārdis) nācās tomēr samierināties ar ceturto vietu.

Sīvā cīņā par piekto vietu, komanda „Lavīna”, ar 9:6 pieveica jauniešu komandu „QUATTRO”, bet cīņā par čempionāta septīto vietu pārāka bija kluba zēnu komanda „Ice Storm”, kas ar rezultātu 11:6 uzvarēja pieredzējušo komandu „33 minūtes”.

Spēļu rezultāti un Ventspils kērlinga kluba aktivitātes pieejamas kluba mājaslapā www.ventcurling.lv

Ģenerālsponsori

Atbalstītāji