Seniori Skotijā tiek līdz ceturtdaļfinālam
Latvijas vīriešu senioru kērlinga komanda startēja „European senior invitation curling championship” turnīrā, kas no 1. līdz 4.novembrim norisinājās Grīnakru kērlinga klubā netālu no Glāzgovas pilsētas Skotijā.

Neoficiālajā Eiropas senioru kērlinga komandu čempionātā labs turnīrs padevās Latvijas komandai, kura izcīnīja iespēju spēlēt ceturtdaļfinālā. Turnīrs uzsākts savā grupā ar trim uzvarām pār komandām no Šveices, Zviedrijas un Somijas. Grupas ceturtajā spēlē piedzīvots zaudējums, bet pēdējā bija neizšķirta spēle. Tas deva septiņus punktus un, grupā ieņemot trešo vietu, kvalificēšanos ceturtdaļfinālam. Šajā spēlē diemžēl piedzīvots smags zaudējums ar 1:10, kas liedza iespēju pacīnīties par uzvaru visā turnīrā.

„European senior invitation curling championship” turnīru vīriešu konkurencē uzvarēja Dž.Kenija komanda no Īrijas, kura finālā ar 6:5 pārspēja J.Draisdeila komandu no Skotijas. Savukārt sieviešu konkurencē par turnīra uzvarētāju kļuva Š.Foreras komanda no Šveices, kura bija pārāka ar 8:4 par Dž.Diksones komandu no Anglijas. Kopumā piedalījās 16 vīriešu un 12 sieviešu senioru kērlinga komandas.

Komandas sastāvs: Ansis Regža, Pēteris Šveisbergs, Aivars Purmalis, Ivars Černajs.