Komanda no Šveices kļūst par divkārtējiem jaukto pāru kērlinga turnīra uzvarētājiem

Kērlinga čempionu tūres (CCT) ietvaros šis bija jau 11. jaukto pāru kērlinga turnīrs  šajās sezonā. „International Mixed Doubles Trophy Aarau” bija sapulcinājis daudz spēcīgu komandu, kuras sasniegušas augstas vietas pasaules mērogā. Kā varēja gaidīt, tad ceturtdaļfinālam kvalificējās divkārtējie pasaules čempioni no Ungārijas D.Palancsa/Z.Kiss, kuriem pretim stājās trīskārtējie pasaules vicečempioni C.Norēna/P/Norēns no Zviedrijas. Šajā duelī pārāka izrādījās komanda no Zviedrijas, kura tomēr paklupa pusfinālā un beigās, cīņā par 3.vietu, pārliecinoši ar 11:1 pārspēja pašreizējos Šveices čempionus F.Kobleres/I.Hesa komandu. Pagājušā gada turnīra uzvarētājiem J.Peretas/M.Riosa komandai no Šveices gan ceturtdaļfinālā, gan pusfinālā nācās tikties ar savas valsts komandām. Ceturdaļfinālā līdzīgā cīņā ar 6:5 tika pārspēti sīvākie konkurenti M.Jēgi/M.Fraibergera komanda, savukārt pusfinālā pārliecinoši ar 13:2 tiekot galā ar turnīra 4.vietas ieguvējiem F.Kobleres/I.Hesa komandu.

Finālā komandai no Šveices pretim stājās A.Moskaļevas/S.Glukhova komanda no Krievijas, kuri līdz šim CCT turnīros augstus rezultātus nebija uzrādījuši. Jau pēc četriem endiem iegūstot pārsvaru 7:1, pagājušā gada uzvarētāji J.Pereta/M.Rioss, spēja noturēt iekrāto un uzvarēt visā spēlē ar 7:4, tādējādi nezaudējot nevienu spēli visā turnīrā un kļūstot par divkārtējiem „International Mixed Doubles Trophy Aarau” turnīra uzvarētājiem.

Sporta kluba OB pārstāvētā komanda D.Regža/A.Regža no Latvijas turnīru uzsāka ar uzvaru. Lai gan grupu turnīrā tika gūta vēl viena uzvara, tomēr trīs zaudētās spēles neļāva komandai no Latvijas kvalificēties ceturtdaļfinālam. Šī turnīra 17 spēles iespējams noskatīties CCT YouTube kanālā: https://www.youtube.com/user/curlingchampionstour

Raksta autore: Linda Mangale