Vīriešu kērlinga izlasei viens panākums četrās spēles
Latvijas vīriešu izlase šīs sezonas pirmajā ārvalstu turnīrā Baden Masters, kas no 28. līdz 30. augustam notika Bādenē Šveicē, ieņēma dalītu 13. vietu 20 komandu konkurencē.

Mūsu puiši bija ielozēti D grupā. Pirmajā spēlē pret Hess (Šveice) tika piedzīvots zaudējums 3:8, savukārt otro spēli pret Keller (Šveice) izdevās uzvarēt ar 8:3. Turpinājumā tika piedzīvoti vēl divi zaudējumi - 2:6 pret Brewster (Skotija) un 5:8 pret O’Connor (Kanāda), tādējādi ar vienu panākumu četrās spēlēs ieņemot pēdējo piekto vietu grupā.

No šīs grupas ceturtdaļfinālam kvalificējās Keller (uzvaras 2 grupas spēlēs, izstājās ceturtdaļfinālā) un Brewster (uzvaras visās 4 grupas spēlēs, tiekot līdz finālam).

Par turnīra uzvarētājiem kļuva Edin (Zviedrija), kas tikai pēc papildrādītājiem izkļuva no savas grupas, bet finālā ar 6:4 pārspēja Brewster.

Baden Masters ir Eiropas kērlinga čempionu tūres augstākās klases (CCT Masters) posms. Šogad Bādenē bija pulcējušās visas labākās Eiropas kērlinga komandas, tajā skaitā Eiropas 2014. gada čempionāta finālisti Edin (Zviedrija) un Ulsrud (Norvēģija). Kopējais turnīra balvu fonds ir 33’000 Šveices franku (30’600 EUR) no kuriem uzvarētājs saņēma trešo daļu.

Spēļu rezultāti un kopvērtējums ir pieejami sacensību mājaslapā: http://www.badenmasters.ch. Pufināla un fināla spēles ir iespējams noskatīties arī interneta tiešraidēs: https://www.youtube.com/playlist?list=PLUDZId8rQEGiW2fhTrrqtfmxtcwm91yTT .

Gatavojoties Eiropas čempionātam, kas notiks 2015. gada 20.-28. novembrī Esbjergā, Dānijā, Latvijas vīriešu izlase piedalīsies arī pārējos CCT Masters posmos: Swiss Cup Basel, Curling Masters Champéry un Edinburgh International Curling Championships. Plašāk par šo sacensību seriālu: http://www.curlingchampionstour.org.

Latvijas vīriešu izlases sastāvs: Ritvars Gulbis, Normunds Šaršūns, Aivars Avotiņš, Artūrs Gerhards, Raivis Bušmanis. Treneris: Roberts Krusts.