Pirmajā dienā bez uzvarām

Skotijas pilsētā Dumfries, kur no 23. līdz 30. aprīlim notiek Pasaules čempionāti jauktajiem pāriem un senioriem, šodien pirmās spēles aizvadīja arī Latvijas pārstāvji.

Kungu senioru izlase spēles pirmo pusi pret Norvēģiju aizvadīja ne pārāk labi, pēc 4. enda nonākot zaudētājos 1:4. Turpinājums gan izdevās ļoti veiksmīgs - pēc 7. enda mūsu spēlētāji jau izvirzījās vadībā 6:4. Diemžēl pēdējā 8. endā endā pārsvaru neizdevās noturēt un noslēgumā piedzīvots zaudējums 6:7.

Nākamo spēli mūsu seniori aizvadīs 25. aprīlī pulksten 23:30 pret Franciju.

Latvia
  1 0 0 0 2 1 2 0     6
    LSD 1 2 3 4 5 6 7 8 EE EE Total

Norway
185.4 0 1 2 1 0 0 0 3     7

Latvijas jauktais pāris šodien aizvadīja tikai vienu spēli pret mājiniekiem skotiem. Spēles pusi izdevās aizvadīt ļoti līdzīgi, pēc pārtraukuma mūsu spēlētājiem atrodoties vadībā 3:2. Diemžēl pēc pārtraukuma neizdevās nolasīt ledu un meteni bija par vāju vai par stipru. Daudzās kļūdas noveda pie zaudētiem 5 punktiem. Atlikušajā laikā atspēlēties vairs neizdevās un astotajā endā tika atzīts Skotijas pārākums - 4:8.

Nākamās spēles Latvijas jauktais pāris aizvadīs 25. aprīlī pulksten 10:00 pret Kanādu un pulksten 19:45 pret Slovēniju.

28.04.2014. 21:00 Austrālija

Abu čempionātu spēļu rezultāti būs pieejami oficiālajās čempionātu mājaslapās: wmdcc2014.curlingevents.com un wscc2014.curlingevents.com.

Latvijas jaukto pāru izlases sastāvs: Dace Regža, Ansis Regža, treneris Aivars Purmalis.

Latvijas senioru izlases sastāvs: Pēteris Šveisbergs, Jānis Rēdlihs, Ivars Černajs, Aivars Purmalis, Aivars Gulbis, treneris Ansis Regža.

Latvijas Kērlinga asociācija vēlas pateikties Latvijas Republikas Izglītības un Zinātnes ministrijai un kompānijai Isostar par izrādīto atbalstu Latvijas kērlinga izlasēm.