Būs vai nebūs Jelgavas Kauss 2010?
...ka šis - 2009 gads varētu būt pēdējais, kad tiek rīkots Jelgavas Kausa izcīņas turnīrs, arī pats turnīra organizators Bruno nenoliedza šādu iespēju, diemžēl...

NU KO, NOTICĒJĀT!!! NEKĀ NEBIJA, PAT NECERIET!!!

Vai tiešām Jūs domājat, ka var atteikties no TĀDA pasākuma, šīs dažas pavasara dienas iespējams ir bijušas un būs pašas labākās dienas gadā! Nemaz nerunājot par tuvu un tālu zemju kērlingistu atbalstu un vēlmi pavadīt šīs dažas dienas tieši Jelgavā!

Kā teicis kāds klasiķis, mēs nemainīsim ne tikšanās vietu, ne tikšanās laiku! Atkarībā no pieteikto dalībnieku skaita, mums visiem jau ir aizņemtas dažas dienas 2010. gada aprīlis – 30ais un maijs – 1ais, varbūt arī 2ais maijs!

Spēlēsim pēc vecās labās Shenkel sistēmas trīs grupās.
Katrai komandai tiek garantētas 5 spēles; Katrai spēlei – 8 endi, jeb laika limits – 2 stundas; Atskanot signālam, jāizspēlē iesāktais ends un vēl viens; Signāls tiks dots pēc 85 minūtēm; Vērtējums: par uzvaru – 2 punkti, neizšķirta gadījumā uzvarētēju nosaka katrai komandai metot divus shots to tee, ieskaita vienu labāko, zaudējums – 0 punktu. Vienāda punktu skaita gadījumā tiek vērtēti papildus rādītāji sekojošā kārtībā (uzmanību!): punkti, akmeņi (!), endi, iegūto-zaudēto akmeņu starpība.
Turnīra dalības maksa ir palikusi nemainīga - 240 EUR jeb 160 LVL apmērā, par ko tiek garantētas 5 spēles,bet sestdienā - baļļuks.

Komandu dalība turnīrā tiks apstiprināta pēc dalības maksas iemaksas. Dalības maksu vēlams pārskaitīt uz sekojošu kontu:

LV96HABA0551019285284
BRUNO BĀRZDAINIS

Lūdzu Jūs veikt savlaicīgu komandu dalības pieteikšanu turnīram līdz š.g. 1.aprīlim, izmantojot online pieteikuma formu, vai vienkārši nosūtot e-pastu uz sailings@sailings.lv. Nu tādi mēs esam. Ja nepieciešama viesnīca , ziņojiet savlaicīgi.

Ģenerālsponsori

Atbalstītāji