Rīgas Pilsētas Atklātajā Kērlinga Čempionātā uzvar Team Gray un JKK/Staša-Šaršūne

Šajā nedēļas nogalē, no 8. līdz 10. novembrim, Kērlinga Hallē Rigā norisinājās 2013. gada Rīgas Pilsētas atklātais kērlinga čempionāts. Rīgas čempionāta sieviešu konkurencē finālā uzvaru otro gadu pēc kārtas svinēja  Jelgavas Kērlinga Klubu pārstāvošā komanda Ivetas Stašas-Šaršūnes vadībā (Iveta Staša-Šaršūne – skips, Ieva Krusta, Zanda Bikše, Dace Munča) kura saspringtā finālā ar rezultātu 6 – 2 uzveica Latvijas Kērlinga Kluba komandu Ilutas Lindes vadībā (Iluta Linde – skips, Una Ģērmane, Sanita Saulgrieze, Kitija Kalniņa). Līdz pat pēdējam endam spēles gaita bija vienlīdzīga un pateicoties nozagtam punktam 4. spēles endā Ivetas Stašas-Šaršūnes komanda atradās vadībā ar rezutlātu 3 – 2, taču labi aizvadīts 6. spēles ends, kurā tika izmantota pretinieču kļūda un gūti trīs punkti ļāva svinēt pārliecinošu uzvaru 6 – 2.

Spēles translācija www.sportacentrs.com arhīvā http://sportacentrs.com/sportacentrs_tv/pilna_spele/10112013-rigas_cempionats_kerlinga_finals_sieviete

Cīņā par trešo vietu sieviešu konkurencē tikās Sporta Kluba OB komanda NICOLL/Regža (Evita Regža – skips, Dace Regža, Ieva Bērziņa, Žaklīna Litauniece) un komanda Ice (Elēna Kāpostiņa – skips, Ieva Štauere, Dace Pastare, Gunta Jurča) un šeit pārāka izrādījās Sporta Kluba OB komanda, kura pēc četriem gūtiem punktiem trešajā un ceturtajā endā izcīnīja uzvaru ar pārliecinošu rezultātu 9 – 2.

Vīriešu konkurencē finālspēlē uzvaru svinēja Team Gray (Ainārs Gulbis – skips, Raivis Bušmanis, Artūrs Volkovičs, Arvis Bušmanis), kuri dramatiskā cīņā ar spēles pēdējo akmeni izcīnīja uzvaru ar Jelgavas Kērlinga Kluba komandu JUNKERS/Smilga (Kārlis Smilga – skips, Artis Zentelis, Jānis Klīve, Jānis Laizāns) ar rezultātu 6 – 5.

Spēles translācija www.sportacentrs.com arhīvā http://sportacentrs.com/sportacentrs_tv/pilna_spele/10112013-rigas_cempionats_kerlinga_finals_viriesie

Cīņā par trešo vietu vīriešu konkurencē tikās CC HNI (Mārtiņš Trukšāns – skips, Sandris Buholcs, Rihards Jeske, Didzis Pētersons) un Jelgavas Kērlinga Kluba komanda JKK/Šveisbergs (Pēteris Šveisbergs – skips, Jānis Rēdlihs, Ivars Černajs, Aivars Gulbis). Abas komandas jau bija tikušās savstarpējās spelēs čempionāta grupu turnīrā un pirmājā spēlē pārāka bija JKK/Šveisbergs komanda, taču spēlē par trešo vietu spēcīgāki izrādījās CC HNI spēlētāji, kuri pateicoties četriem gūtiem punktiem 2. endā un trīs punktiem 4. endā svinēja pārliecinošu uzvaru 7 – 2.

Visu Rīgas Pilsētas 2013. gada atklātā kērlinga čempionāta sieviešu konkurences spēļu rezultātus var atrast http://curling.lv/turniri/rigas-cempionats, savukārt vīriešu konkurences rezultātus http://curling.lv/turniri/rigas-cempionats-kungiem.

Kopumā Rīgas Pilsētas 2013. gada atklātajam čempionātam tika pieteiktas 20 kērlinga komandas – 10 vīriešu un 10 sieviešu komandas kuras pārstāvējā kā Rīgas tā arī citu Latvijas pilsētu (Talsu, Jelgavas, Ventspils) kērlinga klubus. Lai noskaidrotu divas labākās komandas katrā konkurencē tika aizvadīts grupu turnīrs (3 grupas, 2 grupas ar trīs komandām, viena ar četrām), pēc kura grupu uzvarētāji un labākā 2. vietas ieguvēja peidalījās pusfinālos lai noskaidrotu fināla un spēles par 3. vietu dalībniekus. Visas Rīgas Pilsētas 2013. gada atklātā kērlinga čempionāta spēles norisinājās Rīgā, Kērlinga Hallē Biķernieku ielā 121h.

Rīgas Pilsētas 2013. gada atklātā kērlinga čempionāta kopvērtējums -

Vīriešu konkurencē

Sieviešu konkurencē

Vieta

Komanda

Vieta

Komanda

1.

Team Gray

1.

JKK/Staša-Šaršūne

2.

JUNKERS/Smilga

2.

LKK/Linde

3.

CC HNI

3.

NICOLL/Regža

4.

JKK/Šveisbergs

4.

Ice

5.

Team Linužs

5.

Team Mača

6.

Veidemanis

6.

Rudzīte

7.

TKK/Bremanis

7.

Laiviņa

8.

Bruno

8.

Respect

9.

SK OB / Regža

9.

VKK/Apmane

10.

TKK/Vaivods

10.

TKK/Bremane

Rīgas Pilsētas 2013. gada atklātā kērlinga čempionāta organizētāji vēlas pateikties Rīgas Domes Izglītības, Kultūras un Sporta Departamentam par atbalstu sacensību organizēšanā, kā arī sportacentrs.com par atbalstu TV tiešraižu nodrošināšanā no čempionāta finālspēlēm.

Latvijas Kērlinga Asociācijas ģenerālsekretārs
Roberts Birznieks

Paldies, Rudzi! Nemaz nezināju, ka sācies jau! :) Toč pa traku šis!
2013-11-23 10:57:41
Nevar nepiekrist! Šobrīd rezultātiem un spēļu gaitai var sekot ecc.curlit.com!
2013-11-23 10:28:13
vai nav bišku pa traku, ka mūsu abas izlases jau spēlē Eiropas elites grupā, bet mājas lapā ne vārda... tas nav notikums?
2013-11-23 09:50:15
Komandas NICOLL/Regža vārdā sakām lielu paldies turnīra organizatoriem un īpaši Rīgas domei par lielisko turnīru! Novēlam šo tradīciju saglabāt! :)
2013-11-12 22:44:11

Ģenerālsponsori

Atbalstītāji