Ventspils kauss 2013

 

Sveicināti, kērlingisti!

Jau divpadsmito gadu Ventspils kērlinga klubs, sadarbībā ar Olimpisko centru „Ventspils”, organizē kērlinga turnīru „Ventspils kauss 2013”.

Esat laipni aicināti šā gada 19. – 21.septembrī piedalīties starptautiskajā turnīrā „Ventspils kauss 2013”, kas, tāpat kā visus iepriekšējos gadus, notiks Olimpiskā centra „Ventspils” ledus hallē. Atšķirībā no iepriekšējiem gadiem, šis turnīrs notiks rekonstruētajā ledus hallē - „jauns” ledus uz iztaisnotas ledus pamatnes! Par ledus kvalitāti konsultēs un rūpēsies kērlinga ledus meistars Artis Zentelis.

Ventspils kausa izcīņā tiek gaidītas 16 komandas, katrai komandai garantētas 5 spēles, kā arī turnīra noslēguma pasākums un atpūtas vakars sestdienas vakarā.

Jūsu pieteikumus gaidīsim līdz 2013.gada 18.augustam - aizpildīta pieteikuma anketa nosūtāma uz e-pastu: dace.abelite@gmail.com.

Vairāk par turnīra „Ventspils kauss 2013” norisi lūdzam skatīt pielikumā, kā arī Ventspils kērlinga kluba mājas lapā www.ventcurling.lv.

Papildus informācija pa tālruni +371 26327775, Dace Ābelīte.

Šī ir ne tikai lieliska iespēja piedalīties kērlinga turnīrā, bet arī apmeklēt sportam un ģimeņu atpūtai draudzīgu pilsētu Baltijas jūras krastā http://www.visitventspils.com/en/start/ .

Ventspils Cup 2013 pieteikuma anketa 

Ventspils Cup 2013 informācija

Uz tikšanos Ventspilī,

Jūsu Ventspils kērlinga klubs

 

 

Ģenerālsponsori


Atbalstītāji