Sākas pieteikšanās 2013. gada Latvijas kērlinga čempionātam jaukto komandu konkurencē

 

Komandu pieteikumi dalībai Latvijas čempionātā jaukto komandu (MIX) konkurencē, jāiesniedz nosūtot uz e-pastu: lc@curling.lv vai curling@curling.lv un iesniedzot personīgi LKA biroja telpās Kērlinga hallē līdz 2013. gada 30. aprīlim.

Dalības maksas apmērs jaukto komandu konkurencē tiks noteikts atkarībā no pieteikto komandu skaita, bet tas nebūs lielāks kā Ls 265 no komandas.

Dalības maksas samaksas noteikumi (termiņi) un čempionāta spēļu grafiks komandām tiks paziņoti līdz 2013. gada 3. maijam.

Saskaņā ar Latvijas kērlinga čempionāta nolikumu, ja piesakās līdz 9 komandām, tad tās savā starpā aizvada grupas turnīru un četras labākās komandas kvalificējas finālturnīram. Ja piesakās 10-16 komandas, tad komandas divās grupās aizvada viena apļu turnīru un trīs labākās komandas no katras grupas kvalificējas finālturnīram.

Visas spēles risināsies Rīgā, Kērlinga hallē Biķernieku ielā 121h atbilstoši Organizācijas komitejas (OK) apstiprinātajam kalendāram. 

Saskaņā ar LKA 2012./2013. gada sezonas kalendāro plānu čempionātu plānots aizvadīt 2013. gada 11., 12., 18., 19., 25. un 26.maijā. Precīzs čempionāta kalendārs tiks sastādīts un izsludināts 2013. gada 3. maijā.

Pieteikuma forma šeit.

Latvijas čempionāta nolikums, Komandu Vizuālās Identitātes Noteikumi un citi dokumeti atrodami sadaļa „Kērligs Latvijā / Dokumenti” 

Latvijas Kērlinga Asociācijas ģenerālsekretārs
Roberts Birznieks

Ģenerālsponsori

Atbalstītāji