Marts- pasaules čempionāta mēnesis!

 

Līdzās senajiem latviskajiem marta nosaukumiem- sērsnu mēnesim, baložu mēnesim, gavēņu mēnesim un jaunākajam nosaukumam pavasara mēnesim, martu būtu pamats dēvēt arī par pūpolu mēnesi, atdzimšanas mēnesi.

Dīvainis ir gada trešais mēnesis- tā sākums ir ziema ar kūstošā sniega elpu krūtīs, bet beigas jau pavasaris ar lāsteku slapjiem deguniem. Galējību mēnesis- mūžīgās dusas sargs un augšām cēlējs. Oficiālā pavasara sākuma paziņotājs un reālas ziemas putinātājs.

Mums marts asociēsies ar nebijušu notikumu Latvijas kērlingā- Titlis Glacier Mountain Pasaules Sieviešu kērlinga čempionātu, kas norisināsies pašā marta pilnbriedā, no 16. līdz 24.martam, Rīgā, Volvo hallē. Marts- Lielā kērlinga svētku mēnesis!

Sagatavošanās darbi pabeigti, laiks idejām beidzies, laiks darbiem! Varam nosaukt pirmos skaitļus- bez tā ka Čempionātā piedalīsies 12 pasaules stiprākās kērlinga sieviešu komandas, zināms, ka sastapsim 110 spēlētājus un pavadošo personālu, kas aizvadīs vismaz 68 aizraujošas, augstas kvalitātes spēles, 15 tiesnešus un palīgus, 17 ārvalstu preses pārstāvjus, 27 oficiālās personas, 66 TV tehniskais personālu un 95 brīvprātīgos palīgus, kas padarīs Čempionātu neaizmirstamu ne tikai mums, bet arī Čempionāta dalībniekiem un viesiem!

Čempionāts ir svarīgs ne tikai dalībniekiem un organizatoriem, bet arī skatītājiem- bez tā, ka Čempionātu translēs 75 miljoniem skatītāju, svarīgs ir arī vietējo atbalsts- ja nav bijis laika pielikt roku organizēšanā, Organizācijas komiteja laipni aicina visus nākt un skatīties spēles tribīnēs- sekojiet līdzi Čempionāta biļešu piedāvājumam! Bez tā, ka Jūsu atbalsts būs nepieciešams Latvijas komandas atbalstam, atcerieties, ka tā ir nebijusi iespēja redzēt augstas klases kērlingu šeit uz vietas- Latvijā! Kērlings nevis uz viena celiņa, bet uzreiz uz četriem- tas ir tā vērts (halle darbosies arī lielais ekrāns, kur varēs izjust labākos metienus atkārtojumā)! Izmantojiet iespēju, lai nodemonstrētu Jūsu mīļāko sporta veidu arī saviem draugiem un radiniekiem, parādīt, ka kērlings ir bauda ķermenim un prātam!

Uz tikšanos sestdien, 16.martā 12:30, kad notiks atklāšanas ceremonija un tiks mests pirmais akmens! Kas to metīs, kas berzīs un kas skips, lai paliek Lielais noslēpums!

Padarīsim Čempionātu par svētkiem sev un citiem!

PS. Ja Jums ir jebkādi jautājumi Čempionāta sakarā, rakstiet droši- wwcc2013@curling.lv (Kārlis) vai curling@curling.lv (Roberts), Jums tiks atbildēts! 

2013. gada Pasaules Kērlinga Čempionāta Sievietēm organizatoriskās komitejas vadītājs
Kārlis Smilga

Ģenerālsponsori

Atbalstītāji