Labāko četrinieks cīnīsies par medaļām

Pēc pagājušās nedēļas nogales saspringtajām sieveišu čempionāta finālspēlēm šajā nedēļas nogalē par šīs sezonas labākas vīriešu kērlinga komandas godu cīnīsies četras komandas –JUNKERS/Smilga, A41/Gulbis, SK OB/Regža un JKK/Bušmanis. Latvijas čempionāta finālturnīrs atbilsotoši nolikumam tiks izspēlēts pēc page play-off sistēmas un pirmās spēles ir paredzētas sestdien, 23. februārī, pulksten 10:00. Uz B celiņa tiksies grupu turnīra 1. un 2. vietas ieguvēji JUNKERS/Smilga un A41/Gulbis, savukārt uz A celiņa norisināsies spēle starp 3. un 4. vietas ieguvējiem – SK OB/Regža un JKK/Bušmanis. 1. un 2. vietas spēles uzvarētāji izcīnīs sev vietu finālā, bet zaudētāji spēlēs pusfinālā pret 3. un 4. vietas spēles uzvarētājiem par vietu Latvijas čempionāta finālā. Pusfināla zaudētājs savukārt stāsies pretī 3. un 4. vietas spēles zaudētājam mačā par bronzas medaļām. Pusfināla spēli ir paredzēts aizvadīt sestdien, 23. februārī pulksten 14:00 savukārt fināls un spēle par bronzas medaļām norisināsies svētdien, 24. februārī pulksten 11:00.

Atgādināsim, ka arī Latvijas kērlinga čempionāta vīriešu konkurences uzvarētāji iegūst tiesības pārstāvēt Latviju A grupā 2013. gada Eiropas kērlinga čempionātā, kurš norsināsies Norvēģijas pilsētā Stavangerā no 23. līdz 30. novembrim..

Pilns čempionāta spēļu grafiks ir pieejams šeit.                                                           

Visu speļu rezultātus online būs iespējams vērot Latvijas Kērlinga asociācijas mājas lapā www.curling.lv. Aizvadīto spēļu rezultāti un kopvērtējums ir atrodami sadaļās„Čempionāti/Vīrieši” vai „Čempionāti/Sievietes”

Latvijas Kērlinga Asociācijas ģenerālsekretārs
Roberts Birznieks

Ģenerālsponsori


Atbalstītāji