Nedēļas nogalē norisināsies Baltijas kausa izcīņa vīriešu komandām

 

Šajā nedēļas nogalē, 11., 12. un 13. janvārī, Rīgā Kērlinga Hallē norisināsies 2013. gada Baltijas kausa izcīņa kērlingā vīriešu komandām. Šogad turnīrā piedalās astoņas komandas – piecas no Latvijas, divas no Krievijas un viena no Igaunijas. Neilgi pirms turnīra sākuma Igaunijas pārstāvji paziņoja par to, ka nespēs ierasties uz turnīra spēlēm, tāpēc, lai saglabātu astoņu komandu izspēles kārtību, viņu vietā tika pieaicināta vēl viena Latvijas komanda.

Krieviju Baltijas kausa izcīņā pārstāvēs nacionālā senioru izlase (kapteinis Sergejs Korolenko) un SanktPēterburgas kluba „Adamant” komanda Sergeja Starceva vadībā. 

Latviju pārstāvēs sešas komandas – ieskaitot Jelgavas kērlinga klubu pārstāvošo Raivja Bušmaņa komandu, kura šīs sezonas sākumā izcīnīja uzvaru Rīgas atklātajā kērlinga čempionātā, vairākkārtējo Latvijas senioru kērlinga izlasi Pētera Šveisberga vadībā kā arī ļoti pieredzējušas komandas Kārļa Smilgas, Mārtiņa Trukšāna un Arņa Veidemaņa vadībā. Kā pēdējās minūtes dalībnieki, Igaunijas komandas atteikuma dēļ, turnīrā piedalīsies vēl viena Jelgavas Kērlinga kluba komanda Bruno Bārzdaiņa vadībā. Latvijas komandām šī būs lieliska iespēja sagatavoties gaidāmajam Latvijas kērlinga čempionātam, kurš sāksies 18. janvārī.

Lai noskaidrotu Baltic Cup 2013 uzvarētājus vīriešu konkurencē komandas tiks sadalītas divās grupās, katra no kurām aizvadīs apļa turnīru, pēc kura tiks izspēlētas starp grupu play – off spēles lai noskaidrotu galējās komandu pozīcijas kopvērtējumā. Baltic Cup 2013 finālspēles vīriešu konkurencē ir paredzēts aizvadīt 13. janvāra pulksten 15:00.

Visas turnīra spēles tiks aizvadītas Rīgā, Kērlinga Hallē Biķernieku ielā 121h (www.kerlingahalle.lv). Spēļu rezultātu un video translācijas on-line režīmā būs pieejamas Latvijas kērlinga asociācijas mājas lapā www.curling.lv

„Baltic Cup 2013” organizē Latvijas kērlinga asociācija, sadarbībā ar SIA „Kērlinga halle” ar Rīgas Domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta atbalstu.

Baltijas kausa izcīņa kērlingā notiek kopš 2005.gada. Tas norisinājies Latvijā, Igaunijā, Somijā un Polijā. Kopš 2010.gada turnīrs notiek Rīgā un tajā piedalījušas Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Somijas, Zviedrijas, Polijas un Krievijas komandas.

Pilns spēļu grafiks šeit.

Latvijas Kērlinga asociācijas ģenerālsekretārs
Roberts Birnzieks

Ljoti ljoti atvainojos jau ieprieks par komentaaru, kas ir par citu teemu, bet varbuut kaadam interesee paskatiities labas speeles. Tagad notiek Kontinentaalais Kauss ar labaako Pasaules un Kanaadas komandu daliibu. Vairaak info sheit: http://www.worldcurling.org/world-financial-group-continental-cup-2013-web-coverage
2013-01-11 23:01:28
Veiksmi LAT1, LAT2, LAT3, LAT4, LAT5 un LAT6! Prieks, ka medalja jau garanteeta!
2013-01-11 14:11:32

Ģenerālsponsori

Atbalstītāji