Latvijas izlasēm Eiropas čempionātā zelts un sudrabs

 

Šodien, 14. decembrī Zviedrijas pilsētā Karlštādē Latvijas izlases piedalījās 2012. gada Eiropas kērlinga čempionāta B grupas finālos un abas izlases šo čempionātu noslēdza ar medaļām. Pirmo vietu B grupā sieviešu konkurencē izcīnīja Latvijas sieviešu izlase, kura ar pārliecinošu rezultātu 7 – 9 pieveica Norvēģijas izlasi un izcīnījīa zelta medaļas.

Vīriešu izlase finālā vēlreiz tikās ar Somijas izlasi un šajā reizē iznājums nebija tik veiksmīgs kā iepriekš un tika iedzīvots zaudējums ar rezultātu 7 – 4 un atkārtoja savu 2010. gada Eiropas čempionāta sniegumu un ieguva sudraba medaļas.

Atgriešanos Eiropas čempionāta elites grupā mūsu izlases sev nodrošināja ar dalību finālā, tā kā divas labākās komandas no B grupas iegūst tiesības nākamajā sezonā startēt A grupā. Otrā vieta B grupā gan nozīmē to, ka Latvijas vīriešu izlasei nebūs iespēja cīnīties ar Francijas izlasi par dalību 2013. gada Pasaules čempionātā. Sieviešu izlase šīs tiesības ir jau piešķirtas tā kā 2013. gada Pasaules čempionāts sieviešu konkurencē norisināsies Rīgā un organizētaju valsts pārstāvjiem tiek garantēta dalība čempionātā.

Apsveicam Latvijas izlases ar izcīnītajām medaļām un panākumiem! Ar nepacietību gaidīsim nākamā gada Eiropas čempionātu lai redzētu mūsu izlases darbībā pret A grupas pretiniekiem un pretiniecēm.

Latvijas Kērlinga asociācijas ģenerālsekretārs
Roberts Birznieks

Nu ko - zaļā bise, tā teikt! Malači!
2012-12-17 12:00:34
Peec zaudeejumiem Irijai un Turcijai likaas, ka shogad abaam izlaseem buus 'tukshais' gads, bet izraadijas, ka taas bija neveiksmiigas iznjeemuma speeles! Apsveicu abas izlases ar medaljaam un veiksmi LC, lai var arii tajaa A grupaa pashi uzspeeleet :)
2012-12-16 13:27:55
Apsveicu komandas un Latvijas kērlinga saimi ar panākumu! Dubulta atgriešanās A grupā, labi padarīts!
2012-12-15 11:49:42

Ģenerālsponsori

Atbalstītāji