Eiropas čempionāta trešajā dienā Latvijas izlasēm uzvaras

 

Pirmdien, 10. decembrī, Latvijas vīriešu un sieviešu izlases aizvadīja trīs spēles. Pirmās cīņā iesaistījās dāmas, kuras savā pirmajā dienas spēlē tikās ar Polijas sportistēm ar kurām aizvadīja rezultatīvu spēli un izcīnīja uzvaru ar 8 – 4.

Nākamie uz ledus kāpa Latvijas vīrieši, kuri pateicoties trīs gūtiem punktiem devītajā un desmitajā endā izcīnīja uzvaru 6 – 3.

Vakara spēlē atkal bija kārta spēlēt sieviešu izlasei, kura aizvadīja ļoti saspringtu spēli pret Spanijas valstsvienību un izcīnīja uzvaru ar minimālu pārsvaru 4 – 3.

Latvijas vīriešu izlase pēc četrām aizvadītām spēlēm atrodas otrajā vietā savā grupā ar trīs uzvarām un tai ir ļoti labas izredzes kvalificēties play-off un cīnīties par dalību 2013. gada Pasaules čempionātā. Sieviešu izlase pēc sešām aizvadītām spēlēm atrodas ceturtajā vietā ar trīs uzvarām un arī saglabā labas izredzes kvalifikācijai no B grupas.

Otrdiena Latvijas izlases aivadīs trīs spēles – vīriešu izlase rīta spēle pulksten 8:00 tiksies ar Austriju savukārt sieviešu izlsei ir paredzētas divas spēles, pulksten 12:00 ar Slovākijas izlasi un pulksten 20:00 ar Baltkrievijas izlasi.

Latvijas Kērlinga asociācijas ģeneralsekretārs
Roberts Birznieks

Nu, četriniekā abas izlases ir. Tagad gan atliek novēlēt tikai uzvaras. Zaudējumu limits ir izsmelts! :) Atpūšās un tad jau atkal, klusībā turot īkšķus, sekosim līdzi!
2012-12-12 17:42:09

Ģenerālsponsori

Atbalstītāji