Eiropas kērlinga čempionātā aizvadītas pirmās spēles

 

Šodien, 8. decembrī, pirmās spēles 2012. gada Eiropas kērlinga čempionāta B grupā aizvadīja Latvijas vīriešu un sieviešu izlases. Čempionāta pirmā spēle iekrita vīriešu izlasei, kuria pretī stājās Īrijas valstvienība un šajā spēlē tika piedzīvots zaudējums ar 6 – 5. Par spēli komentē Aivars Avotiņš:

„Pirmā spēle ar Īriem zaudēta 5:6, trešajā endā savācās kļūdas un zaudēti 3 akmeņi, turpinajumā izlīdzinājām. 9 endā īriem ar pēdējiem akmeņiem izdevās iegūt 2 punktus. 10 ends turējām uz diviem, bet pēdējais īru metiens labs hitenrols, mums jāiet ar haka spēku pakaļ - akmens labs, bet tomēr palika ārā - izsitām, bet mūsu akmens arī izgāja - tikai viens un zaudējums. Noskaņojums labs un visas galvenās spēles vel ir priekšā!”

Nākamajā spēļu kārtā Latvijas sieviešu izlase stājās pretī Eiropas čempionāta B grupas debitantēm – Turcijas sportistēm. Spēle noritēja ļoti vienmērīgi un neskatoties uz „nozagtajiem” punktiem 6. un 7. endā, spēles pēdējo endu viņas uzsāka iedzinēju pozīcijā, lai gan ar pēdējā akmens tiesību pārsvaru. Desmitajā endā gūtais viens punkts spēli pagarināja līdz ekstra endam, bet pretinieces spēja izmantot pārsvaru un gūt punktu, kas nesa uzvaru ar rezultātu 6 – 5.

Dienas trešajā spēlē Latvijas vīriešu izlase pārliecinoši uzveica Nīderlandes izlasi, un tikai zuadēti 3 un 2 punkti 6. un 9. endā ļāva mūsu sportistu pretiniekiem panākt diezgan vienlīdzīgu rezutlātu 8 – 6.

Vakara spēlē tikās Latvijas un Igaunijas sieviešu izlases un šajā spēlē Latvijas komanda piedzīvoja zaudējumu ar 9 – 4.

Rītdien, 9. decembrī, Latvijas izlasēm ir paredzētas trīs spēles. Pulksten 8:00 vīriešu izlase spēkosies ar Polijas sportistiem, bet pulksten 12:00 sieviešu izlase aivadīs spēli ar Anglijas sportistēm. Dienas pēdējā spēlē, pulksten 20:00 otro dienas spēli aivadīs sieviešu komanda – pret Norvģijas valstvienību.

Čempionāta rezultātiem var sekot http://www.ecc2012.curlingevents.com/results

Latvijas Kērlinga asociācijas ģenerālsekretārs
Roberts Birznieks

End by end komentāri 9. dec vakara spēlēm, 10. decembra visām spēlem un 11. decembra rīta spēlei būs pieejami LKA Facebook lapā www.facebook.com/latviancurling
2012-12-09 19:47:39

Ģenerālsponsori

Atbalstītāji