5th European Senior Curling Championship

 

Latvijas senioru kērlinga izlase no 31. oktobra līdz 3. novembrim piedalījās neoficialajā Eiropas čempionātā, kurš jau piekto reizi tiek organizēts Greenacres Curling Club Skotijā un Latvijas senioru tajā piedalījās jau otro reizi. Šogad Latvijas izlase tika izlozēta Saraknajā grupā kopā ar Šveices, Skotijas, Anlgijas, Zveidrijas un Velsas komandām (Velas komandas, kura nespēja ierasties uz turnīru, vietā grupā spēlēja vēl viena komanda no Skotijas).

Turnīra grupu apļa ietvaros Latvijas izlase aizvadīja piecas spēles un spēja gūt uzvaru tikai vienā no tām – pret Anglijas (skips Michael Sutherland) komandu. Parējās spēlēs labvelīgs rezultāts nebija neaizsniedzams, bet kā atzina Latvijas izlases spēlētajs Ivars Černajs – „Nedaudz pietrūka pieredzes atbildīgajos brīžos un mākas pareizi lasīt ledu”. Ledus apstākļi Greenacres Curling Club šajā nedēļa esot bijuši diezgan neparedzami, jo Skotiju ir piemeklējis viens no pēdējo gadu slapjākajiem un lietainākajiem rudeņiem un ļoti augstais gaisa mitrums negatīvi ietekmē arī halles ledus kvalitāti.

Eiropas senioru čempionāta Sarkanās grupas kopvērtējums pēc grupu apļa spēlēm -

Valsts

Skips

S

U

N

Z

Punkti

Šveice

Bernhard Attinger

5

5

0

0

10

Skotija

Willie Jamieson

5

2

1

2

5

Anglija

Michael Sutherland

5

2

1

2

5

Skotija

Jim Beckett

5

2

0

3

4

Zviedrija

Connie Ostlund

5

2

0

3

4

Latvija

Pēteris Šveibergs

5

1

0

4

2

 

Turnīra pusfinālus un finālus ir paredzēts aivadīt sestdien, 2. novembrī.

Visu turnīra spēļu rezutlāti un informācija par to ir pieejama šeit.

Latvijas Kērlinga asociācijas ģenerālsekretārs
Roberts Birznieks

Prakse noderēs, grūti treniņos, viegki kaujā! Šonedēļ vēl virkne turnīru ar Latvijas komandām- Nicoll spēlē Stockholm ladies cup, team Gulbis -Bern Inter, Busmanis un Junkers- Sundbyberg Open Zviedrijā.
2012-11-03 14:22:40

Ģenerālsponsori

Atbalstītāji