Nedēļas nogalē tiks noskaidroti Latvijas mixed doubles čempioni

Šajā nedēļas nogalē tiks aizvadītas pēdējās grupu apļa spēles un finālspēles lai noskaidrotu 2012. gada Latvijas jaukto dubultspēļu kērlinga čempionus. Sestdien tiks aizvadītas pēdējās grupu apļa spēles, kuras gan izšķirs tikai komandu izvietojumu gala rangā un attiecīgi arī noteiks pretiniekus svētdienas pusfināliem un fināliem. Finālspēļu dalībnieki šī gada čempionāta tika noskaidroti jau priekšlaicīgi – pēc pirmajām divām spēļu dienām kļuva skaidras četras komandas, kuras piedalīsies finālos – divas Sporta Kluba OB komandas, SK OB / Regža Regža un  SK OB / Regža Freidensons, kā arī pa vienai komandai no Latvijas Kērlinga kluba un Rudzīšu Kērlinga kluba –  LKK / Mača Abrickis un RKK / Linde Veidemanis.

Latvijas jaukto pāru kērlinga čempionāta fināls un spēle par trešo vietu sāksies svētdien, 28. oktobrī, pulksten 14:00.

Latvijas jaukto pāru kērlinga čempionāta uzvarētāji izcīnīs tiesības pārstāvēt Latviju 2013. gada Pasaules jaukto pāru kērlinga čempionātā, kurš norisināsies Fredriktonā, Kanādā no 13. līdz 20. aprīlim.

Spēļu grafiku, online rezultātus un video no spēlēm jūs varat atrast sadaļā "Čempionāti/Jauktie Pāri". Visas 2012. gada Latvijas jaukto pāru kērlinga čempionāta spēles norisinās Kērlinga Hallē Rīgā, Biķernieku ielā 121h.

Latvijas Kērlinga asociācijas ģenerālsekretārs
Roberts Birznieks

Apsveicu čempionus!:)))
2012-10-29 09:52:43

Ģenerālsponsori


Atbalstītāji