Latvijas sieviešu izlases panākumi Kanādā

 

Latvijas sieviešu izlase tuvojas savam Kanādas treniņometnes piedzīvojuma pēdējām posmam – dalība MNP Carity Classic turnīrā Medicine Hat kērlinga klubā.

Lūk ko par komandas gaitām līdz šim stāsta komandas dalībnieces Ieva Krusta un Dace Munča -

„Esam atgriezušās no turnīra Shamrock Shotgun Edmontonā, kurā aizvadījām četras spēles ar Kanādas komandām.Šis turnīrs tika organizēts pirmo reizi un tajā piedalījās astoņpadsmit sieviešu un divdesmit četras vīriešu komandas.Starp dalībniekiem bija arī citu ārsvalstu komandas:no Ķīnas, Japānas un Korejas.Dalībnieku vecuma diapozons bija ļoti dažāds,sākot no junioru komandām līdz pat senioru komandām.Tās visas ir savu klubu un provinču labākās komandas ar augstiem sasniegumiem un ļoti nopietnu sportisku attieksmi.
Mūsu spēļu bilance ir viena uzvara un trīs zaudējumi,bet neskatoties uz to,šīs spēles bija interesantas,spraigas līdz pat pēdējam akmenim. Esam guvušas lielu pieredzi un arī apziņu par to,pie kā mums vēl jāpiestrādā.Pašām ir prieks par to,ka likām Kanādas komandām iespringt un neļāvām spēlēt viņām ierastā stilā.
Bijām pārsteigtas,ka šāda veida turnīros netiek ievērotas kērlinga tradīcijas,pēc spēles aprunāšanās ar pretinieka komandu un dzēriena uzsaukšana.Kā paskaidro paši kanādieši,šāda veida turnīros, kur tiek izspēlētas naudas balvas,valda spotiskais gars un komandas ir vērstas tikai uz rezultātu.
Šodien (9. oktobris) tika pavadīta vienīgā brīvā diena,kuru pavadījām apskatot Kanādas kalnu kūrorta pilsētu Banffu (Banff).
Ar rītdienu atsākam treniņu procesu,bet jau ceturtdienas pēcpusdienā dosimies uz turnīru MNP Charitty Classic Medicine Hat.

Ar sveicieniem,
Dace un Ieva”

Novēlam dāmām veiksmi un uzvaras turnīrā!

Latvijas Kērlinga asociācijas ģenerālsekretārs
Roberts Birznieks

No šī gada Kellija pārstāv Sviftkurrentu (laikam pēc 2010.gada čempionāta palikusi).
2012-10-12 11:28:31
Jā, ar Cheril var iznākt uzspēlēt, bet viņa pusi no olimpiskās komandas ir nomainījusi . Kopš kura laika Vūda (Kelly Wood) pārstāv Saskačevanu ???!!!!!!! Sveicieni Chantelle Eberle no Latvian MD (spēlējām Erzurum:)).
2012-10-12 10:25:19
Sarakstīju garu komentāru par turnīru un curling.lv mājas lapa sāka gļukot (man vienam???). Īsumā- javinnē pirmā spēle ar Team Hamilton (zaudēja visas spēles Shamrock Shotgun) un nākamā spēle ar Vankūveras olimpisko vicečempioni C.Bernard. Ko arī novēlu!!!
2012-10-12 09:27:14

Ģenerālsponsori


Atbalstītāji