Latvijas mix izlase noslēdz EMCC ar uzvarām

 

Latvijas jaukto komandu izlase Eiropas čempionāta grupu turnīru noslēdz uz pozitīvas nots, jo pēdējā spēļu dienā tika izcīnītas divas uzvaras. Dienas pirmajā spēlē tika uzvarēti Zaļās grupas uzvarētāji – Vācijas izlase, savukārt vakara spēlē – Baltkrievijas sportisti. Kā par nožēlu šīs divas uzvaras nebija pietiekamas lai Latvijas izlase iekļūtu Eiropas čempionāta ceturtdaļfinālā un gluži tā pat kā 2011. gada Eiropas čempionātā – līdz izslēgšanas spēlēm pietrūka viena uzvara.

Dienas pirmajā spēlē Latvijas jaukto komandu kērlinga izlase izcīnija uzvaru pār grupas līderiem Vācijas valstsvienību ar rezultātu 3 – 2. Šis bija Vācijas izlases pirmais zaudējums 2012. gada Eiropas jaukto komandu kērlinga čempionātā.

Par noskaņu komandā pēc spēles ar Vācijas izlasi stāsta Evita Regža:

„Iepriekš novērojām, ka GER patīk siešanās spēle un tā arī padodas. Tāpēc spēlējām atklātu spēli. Arī veiksmīgs izpildījums ļāva mums visu laiku kontrolēt spēles gaitu. Jāatzīmē Vācijas komandas pirmais numurs – salika ļoti smukus sargus, iespējams pat tuvu 100% izpildījumam, ko nevar teikt par pārējiem. Spēlējām bez emocionāla spiediena, lai gan pirms spēles Renārs ar Ansi izrēķināja, ka teorētiski pastāv vēl iespēja pacīnīties par vietu ¼ finālā J Bet diemžēl Somija (neskatoties uz to, ka spēlē nu jau 2,5 cilvēki) vinnēja Austriju.”

Dienas otrajā spēlē Latvijas izlase tikās ar Baltkrievijas sportistiem un arī šeit tika panākts pozitīvs rezultāts 6 – 2. Par spēli ar Baltkrievijas izlasi komentē Evita Regža:

„Baltkrieviem ir mainījies spēles stils – to varēja redzēt jau vakar, kad viņi zaudēja Vācijai ar tikai 2:4. Arī šodien nekas nemainījās – sita visu, ko redzēja. Endā, kad BLR gribēja nozagt, sapinām spēli. Pēc superīga pēdējā metiena (caur savu akmeni izsitām dubulto) - dabūjām +3. Tālāk jau atlika tikai piebeigt spēli. Čempionāts pabeigts uz pozitīvas nots!

Zaļās grupas kopvērtējumā pirmā vieta Vācijas izlasei, kurai ir sešas uzvaras septiņās spēlēs, otrajā vietā – Somijas izlase, kura pēc vājā čempionāta sākuma spēja sakopot spēkus un gūt uzvaras. Trešo vietu grupā dala Ungārija, Austrija un Latvija, bet zaudējumi abām pretiniecēm neļauj mūsu izlasei piedalīties Post Round Robin Challange par pēdējo vietu ceturtdaļfinālā.

Fotgrāfijas © Renārs Freidensons

 

 

 

 

Latvijas Kērlinga asociācijas ģenerālsekretārs
Roberts Birznieks

OK, tad diskusija atceļas:)
2012-10-05 17:37:21
Jaa, TMD tas ir rakstiits, ka 1) savstarpeejaa speele, 2) savstarpeejaas speeles ja vairaak par 2 kom un 3) LSD staprkomandaam ja nevar noteikt pec savstarpeejaam speeleem.
2012-10-05 01:19:00
Kas diemžēl??? Bet noteikumos "čornomu po belomu" rakstīts, ka jāmet!!! Team Meeting Document bija savādāka indikācija?
2012-10-04 22:47:08
Kaarli, taa tam buutu jaabuut, bet tomeer taaa nav. Diemzeel. Sheit ranzhee peec uzvaraam savstarpeejaas speelees grupaa un ja vienaadi, tad skataas uz tiishotiem. Un tikai tad 3. vietas piedalaas chelendzaaa. Rezultaats - AUT un SUI taaalaak un SVK paliek deviitie.
2012-10-04 22:26:16
Es vados no šī EMCC noteikuma "WCF ranking procedure will be used to determine rankings. Teams that are tied on points for play off places will play a Post Round Robin Challenge."
2012-10-04 21:30:22
Pēc uzvaras pār Baltkrieviju, viss sastājas savās vietās:) 1.Vācija, 2.Somija (!) un par 3.vietu grupā cīnīsies AUT, LAT, HUN, pie kam ar Post Round Robin Challenge palīdzību (katrs spēlētājs met Tee Shot 2 reizes). Tas pats B grupā kur Challenge par 2 vietām piedalīsies CZE, DEN, SVK un EST, A grupā par 3.vietu IRL-SUI.
2012-10-04 21:27:13

Ģenerālsponsori

Atbalstītāji