Latvija piedzīvo zaudējumu Spānijai Eiropas jaukto komandu čempionātā

 

Latvijas jaukto komandu kērlinga izlase piedzīvoja zaudējumu pret Spānijas valstvienību ar rezultātu 7 – 4. Spēli Latvijas izlase uzsāka samērā veiksmīgi un pirmajos četros endos panāca rezultātu 4 – 1, bet ļoti neveiksmīga otrā spēles daļa Latvijas izlpildījumā ļāva pretiniekiem gūt piecus punktus nākamajos četros endos. Par komandas noskaņojumu pēc stāsta Evita Regža:

„Ko tur slēpt – šis ir emocionāli ļoooti smags vakars. Tika atdoti visi spēki, enerģija un mēģināts līdz pēdējam spēles rezultātu vērst par labu, bet… Grūti ir kaut ko komentēt, jo emocijas šobrīd ir pāri visam. Pirmos 4 endus spēlējām savu spēli un viss notika. Tad sākās kļūdas un gribot negribot sākām spēlēt Spānijas izlases spēli. Daudz kļūdījāmies, un Spāņi mūs bargi sodīja. Kaut varētu izpildījumu šīsdienas abās spēlēs samainīt vietām… ESP taktiski spēlēja labi, arī izpildījums bija korekts. Jāatzīst, ka līdzvērtīgs pretinieks. Tikai atkal un atkal var pārliecināties, ka kērlings Eiropā iet uz augšu.

Rīt atlikušas 2 spēles. Iesim ar paceltu galvu un cīnīsimies līdz galam, lai arī rezultāti vairs neko neizšķir!”

Ceturtdien, 4. oktobrī, Latvijas izlasei ir paredzētas divas spēles – pulksten 12:00 pret grupas līderiem Vācijas izlasi un pulksten 19:00 pret Baltkrievijas izlasi. Kā par nožēlu šo spēļu rezultāti vairs nevar ietekmēt Latvijas izredzes iekļūt Eiropas čempionāta ceturtdaļfinālā. Pirms pēdējās grupu apļa spēļu dienas Zaļās grupas vadībā atrodas Vācijas izlase ar piecām uzvarām piecās spēlēs, otro vietu grupā dala četras komandas – Austrija, Somija, Ungārija un Spānija. Piektajā vietā grupā atrodas Latvijas izlase ar divām uzvarā, vēl vietu zemāk Baltkrievija ar vienu uzvaru un grupu noslēdz Horvātijas sportisti, kuru vēl jo projām spēlē bez uzvarām.

Latvijas Kērlinga asociācijas ģenerālsekretārs
Roberts Birznieks

Mjāā... Atceros, par ko mums izvērtās vakara/nakts sapulce mix čempī 2009.gadā Prāgā (arī starp citu pēc spēles ar spāņiem) :))) Galvas augšā ! p.s. Kā izskatās, smagais vakars nav atstājis smagas sekas, jo Šopi šodien ir pieveikti !
2012-10-04 14:53:46

Ģenerālsponsori


Atbalstītāji