Latvijas izlase EMCC piekāpjas Ungārijas komandai

 

Latvijas jaukto komandu kērlinga izlase savā trešajā EMCC spēlē piedzīvo zaudējumu pret Ungārijas valstsvienību. Spēles lūzums notika spēles

ceturtajā endā, kad pie rezultāta 4 – 2 Latvijas izlasei bija iespēja iegūt četrus punktus, bet nedaudz neprecīzi izpildīts pēdējais metiens neļāva izkustināt pretinieka akmeni no mājas centra un iegūto četru punktu vietā tika zaudēts viens punkts pavēršot rezultātu mūsu komandai nelabvēlīgā virzienā 5 – 2. Tālākā spēle noritēja tikpat rezultatīvi un Ungārijas valstvienība spēja nosargāt savu pārsvaru un uzvarēt spēlē ar 10 – 6.

Par spēli komentē Latvijas izlases vice-skips Evita Regža:

"Būsim godīgi – šī rīta zaudējums bija ļoti sāpīgs. Vēl jo vairāk tāpēc, ka nevis HUN vinnēja, bet mēs zaudējām. Kā jau minēts iepriekš, 4.endā varējām pavērst spēles gaitu citā virzienā. Diemžēl pāris cm ļāva HUN palielināt savu pārsvaru, nozogot vienu akmeni. Vēl pēdējā endā bija cerība un darījām visu iespējamo, lai nozagtu vienu akmeni, bet HUN komandai veiksmīgs izpildījums un „ piektais spēlētājs” liedz mums nozagt kādu akmeni. Akmeņu skaits vairs nav svarīgs…

Lai nu kā… pēc spēles esam darījuši visu, lai atgūtu motivāciju un enerģiju. Jau esam možā noskaņojumā un gatavi rītdienas spēlēm.  

Par pārējo… turnīra organizētība, kā jau pie turkiem. Ļoti daudz visādu neprecizitāšu. Piemēram, atklāšanas ceremonija sākās tad, kad pēc grafika vajadzēja sākt iesildīties pirmo spēļu spēlētājiem. Nu un visādi citi joki J Šodien laikam aklimatizācijas smagākā diena – galvas sāpes u.c. „labumi”. Citu komandu dalībnieki cīnās arī ar vēdergraizēm.

Turpiniet turēt īkšķus!

Mēs cīnīsimies līdz galam!"

Pēc šīs spēles noslēguma Latvijas izlasei ir viena uzvara un divi zaudējumi.

Nākamās Latvijas izlases spēles, kurās nepieciešams gūt uzvaras lai saglabātu izredzes kvalifikācijai ceturtdaļfināliem, ir paredzētas tikai rītdien, 3. oktobrī. Pirmā Latvijas izlases spēle sāksies pulksten 9:00 pret Horvātijas izlasi, savukārt otrā spēle, pret Spānijas komandu, notiks pulksten 16:00.

Latvijas Kērlinga asociācijas ģenerālsekretārs
Roberts Birznieks

 

Ģenerālsponsori


Atbalstītāji