Latvijas ledus meistari pilnveido savas zināšanas

Jaunās kērlinga sezonas sākumā Latvijas ledus meistari pinlveidoja savas zināšanas Ledus Meistaru un Kērlinga Akmeņu Apkopes kursos. Kursi norisinājās no 4. līdz 8. septembrim Rīgā, Kērlinga Hallē, kur dalībniekiem bija iespēja apgūt ledus griešanas, peblošanas, pludināšanas un apkopes zināšanas un nianses. Šī bija lieliska iespēja Latvijas ledus meistariem iegūt jaunu pieredzi un zināšanas Pasaules Kērlinga Federācijas (WCF) un Kays of Scotland sertificēta ledus meistara ar 24 gadu pieredzi Marka Kallanna (Mark Callan) uzraudzībā.

Kursu laikā arī tika veikta Kērlinga Hallē esošo Latvijas kērlinga čempionāta un treniņu akmeņu komplektu apkope pēc Pasaules Kērlinga Federācijas (WCF) prasībām, kas nodrošinās daudz vienmērīgāku un prognozējamāku akmeņu slīdēšanu čempionātu un arī treniņu laikā.

Kursos piedalījās un Kays of Scotland sertifikātu saņēma SIA ”Kērlinga Halle” ledus meistari Artis Zentelis un Arnis Veidemanis, Ventspils Kērlinga Kluba (VKK) pārstāvis un VKK organizēto čempionātu un turnīru ledus meistars Andris Janbergs kā arī Latvijas Kērlinga Asociācijas pārstāvji Rihards Jeske un Roberts Birznieks.

Ledus meistaru kursi un kērlinga akmeņu apkope tika veikta ar Latvijas Kērlinga Asociācijas un Pasaules Kērlinga Federācijas atbalstu.

Latvijas Kērlinga asociācijas ģenerālsekretārs
Roberts Birznieks

Ja kaut kas ir PĀRLIECINOŠI, tad tas, ka vidējais ir garākais!!! :)
2012-09-11 16:27:00
Te jau pārliecinoši tas vidējais ir vislabākais! ;)
2012-09-11 16:21:05

Ģenerālsponsori

Atbalstītāji