Ņedēļas nogalē - starptautisks kērlinga turnīrs „Ventspils kauss 2012”

Šajā nedēļas nogalē –   piektdien, 31.augustā un sestdien,  1.septembrī Ventspilī notiks starptautisks kērlinga turnīrs ”Ventspils kauss 2012”’ - jau  11. reizi   Olimpiskā centra ”Ventspils”  ledus arēnā kērlinga komandas cīnīsies par  Ventspils kausu.

Šogad  par Ventspils kausu sacentīsies 10 komandas ar dalībniekiem no Igaunijas, Somijas, Kazahijas, Krievijas un Latvijas, tajā skaitā   Ventspils kērlinga kluba biedri  būs  pārstāvēti   astoņās komandās. Dalībnieku vidū būs   2008.gada  kausa ieguvēji – komanda ”Arenaria” no Igaunijas un pagājušā gada turnīra  uzvarētājas- komanda ”Pērles”.

Kā ierasts kērlinga turnīros, vienotā konkurencē sacentīsies   vīriešu,   sieviešu un  jauktās komandas. Spēles norisināsies pēc Pasaules Kērlinga Federācijas (WCF) noteikumiem.  Katra komanda aizvadīs piecas spēles.  Piektdienas spēles komandas aizvadīs grupās, bet sestdienas spēlēs visas turnīra komandas tiks vērtētas kopā. Pirmajā spēlē sacentīsies  komandu pāri, kas izvēlēti iepriekš notikušas izlozes rezultātā.  Jau  pēc pirmās spēļu kārtas komandas tiks sarindotas  vietu secībā  (punkti, uzvarētie endi, akmeņi, precizitātes metieni),  iegūstot savus nākamo spēļu pretiniekus pēc nosacījuma - jo augstāka vieta, jo stiprāks pretinieks.  

Turnīra atklāšana notiks 31.augustā plkst.10.00.

Turnīra norise:

Plkst. 10:30

 Almaty (KAZ)  

 -

 ARBO (LAT)

 IceSharks (LAT)  

 -

 Arenaria (EST)

 Lavīna (LAT)  

 -

 QUATTRO (LAT)

Pērles (LAT)  

 -

 Ice storm (LAT)  

Plkst. 13:15

VKK-2 (LAT)  

 -

  33+

A grupa  

 -

 A grupa

A grupa  

 -

 A grupa 

A grupa  

 -

 A grupa

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nākošās spēles grupās: 

plkst. 16.00, 18.40.

1.septembrī -  spēles:  plkst. 09.00, 11.20, 14.00, 16.20.  

Turnīru organizē Ventspils kērlinga klubs, sadarbojoties ar Olimpisko centru „Ventspils” un  Ventspils pilsētas domes Sporta pārvaldi.  Sacensību norisi finansiāli atbalsta Ventspils pilsētas dome  un  SIA ”Olimpiskais centrs „Ventspils””.   Turnīru atbalsta SIA ”Pilsbūve”.

Turnīram ir izveidojušās stabilas tradīcijas -  pēc aktīvi pavadītām sacensību dienām,   sacensību dalībniekiem ik gadus ir bijusi  iespēja atpūsties un iepazīties arī ar citām Olimpiskā centra ”Ventspils” sporta bāzēm - tā piektdien Piedzīvojumu parkā  kērlingisti  varēs iemēģināt petankas spēli,  savukārt sestdien-  iespēja veldzēties Ūdens piedzīvojumu parkā.  

Turnīra organizators – Ventspils kērlinga klubs cer, ka spēles būs intriģējošas  ne  tikai pašiem turnīra dalībniekiem, bet arī skatītājiem.  Uz turnīra spēlēm  skatītājiem ieeja būs   bez maksas.  Interesentiem tiks nodrošināta iespēja operatīvi sekot līdzi visu turnīra spēļu  rezultātiem internetā   Ventspils kērlinga kluba mājaslapā   www.ventcurling.lv.

Ventspils Kērlinga Klubs
Inga Apmane
VKK prezidente

 

Ģenerālsponsori

Atbalstītāji