Ar VOMAI uzvaru noslēdzies zibensturnīrs kērlingā TALSU CERĪBA 2011
Nepietiekamā komandu skaita dēļ turnīra organizatori veica izmaiņas sacensību nolikumā un spēļu izspēles kārtībā. Komandas tika saliktas vienā grupā, katra ar katru izspēlējot vienu 8 endu spēli.

Par turnīra uzvarētāju kļuva komanda VOMAI (V.Miezīte, O.Briedis, A.Dimbovskis (skips)) visās trīs spēlēs izcīnot pārliecinošas uzvaras. Komandas uzvaru pamatā bija agresīva spēle izšķirīgajos spēļu brīžos, kā arī lielā spēļu prakse Latvijas un starptautiskajos turnīros.

Izcīnot divas uzvaras un piedzīvojot vienu zaudējumu, otro vietu turnīrā izcīnīja komanda CT BRAKAŅERI (J.Pauliņš, K.Kruskops, A.Petroženko, R.Vaivods (skips)). Ievērības cienīgs fakts bija, ka trīs no komandas spēlētājiem līdz tam ar kērlingu bija saskārušies tikai teorētiskā līmenī.

Izcīnot vienu uzvaru un piedzīvojot divus zaudējumu, trešo vietu turnīrā izcīnīja komanda TKK 1 (K.Dragunas, V.Dragunas, V.Pūcītis, A.Dedzis (skips)). Piedzīvojot zaudējumus visās trīs spēlēs, ceturtā vietā turnīrā palika komanda CT Bremaņi (J.Bremanis, S.Bremane, G.Bremanis, A.Bremanis (skips)).

Turnīra organizatori izsaka lielu pateicību visiem turnīra dalībniekiem par izrādīto aktivitāti un cer, ka iegūtā pieredze palīdzēs turpmākajā kērlinga karjerā.

Raimonds Vaivods,
Turnīra galvenais tiesnesis

Ģenerālsponsori

Atbalstītāji