Sezona kērlinga akadēmijā noslēdzas ar ceturto I līmeņa izlaidumu

 

Tradicionāli maija beigās beidzās kērlinga sezonas aktivitātes. Izņēmums nav, protams, arī Rudzīšu kērlinga kluba kērlinga akadēmija. Maija beigās pielikām punktu šī gada darbam ar kārtējo (nu jau ceturto) izlaidumu kērlinga akadēmijā grupai, kura apmācības uzsāka 2012.gada martā.Visa kluba vārdā saku milzīgu paldies Rihardam un Sabīnei, kuri bija galvenie „vaininieki” šīs grupas tapšanai un kuri paveica milzīgu darbu, lai no audzēkņiem, kuriem apmācību sākumā kērlingā bija daudz nezināmo, tagad maija beigās izveidotos nākamie potenciālie regulārie kērlinga spēlētāji.

Ceru, ka Tīna, Iveta, Inga, Anda, Žanis un Uģis, kuri šo pavasari uzsāka savu ceļu lielajā kērlingā, to turpinās arī nākamajās sezonās. Tāpat par kērlinga akadēmijas nu jau stabilām vērtībām varam uzskatīt Artūru un Edgaru, kuri centīgi strādāja jau no rudens un tagad jau var dot derīgus padomus tiem, kuri tikai sper pirmos soļus.

Rudzīšu kērlinga kluba vārdā saku vēlreiz visiem paldies, kuri iesaistījās un palīdzēja īstenot šo kērlinga akadēmijas projektu nu jau trešo sezonu.

 

Jānis Rudzītis
Rudzīšu kērlinga klubs

 

Ģenerālsponsori

Atbalstītāji