Jaukto komandu čempionātā uzvar JKK/Krusts

Sestdien, 26. maijā, Kērlinga Hallē notika Latvijas jaukto komandu čempionāta fināls, kurā tikās JKK / Krusts un SK OB / Regža un vienai no komandām šī bija iespēja noslēgt čempionātu bez zuadējumiem. Spēle izvērtās fināla cienīga – abas komandas spēlēja bez izteiktām kļūdām, bet arī ļoti rezultatīvi un sākuma iniciatīva atradās SK OB / Regža rokās, kuri pēc trešā enda atradās vadībā 5 – 3, bet pēc piektā enda 6 – 4. SK OB / Regža liktenīgs izrādījās sestais ends, kad pēc kļūdām pēdējos metienos tika zaudēti četri punkti. Septītajā endā Anša Regžas komanda dzinās pēc uzvaras, bet nespēja gūt vairāk kā vienu punktu un spēles pēdējo, astoto endu uzsāka ar rezultāta starpību – 1 punkts – 7 – 8. Pēdējā endā komanda JKK / Krusts nospēlēja stabilu aizsardzības spēli un ar savu pēdējo metienu komandas skips Roberts Krusts veica precīzu draw metienu izslēdzot no punktiem trīs SK OB / Regža akmeņus un izcīnot uzvaru finālā ar 9 – 7.

Spēlē par trešo vietu tikās divas Jelgavas Kērlinga klubu pārstāvošas komandas un šajā duelī  uzvaru izcīnīja JKK / Zentelis, kuri ar 9 – 6 uzvarēja JKK / Šveisbergs. Arī šeit spēle izvērtās ļoti spraiga. Abas komandas spēli uzsāka ļoti līdzvērtīgi un līdz spēles pārtraukumam pēc ceturtā enda, pateicoties diviem „nozagtiem” punktiem trešajā endā, vadībā atradās JKK / Šveisbergs ar 3 – 2. JKK / Zentelis jau piektajā endā panāca sev labvēlīgu rezutlātu 4 – 3, bet pa galam neveiksmīgs sestais ends ar trīs zaudētiem punktiem iniciatīvu un rezutlātu 6 - 4 atdeva pretiniekam. Arta Zenteļa komanda, gan spēja atgūties uzreiz, jau septītajā endā pateicoties pretinieka kļūdām gūt četrus punktus un divu punktu pārsvaru spēlē 8 – 6. Astotajā endā Pētera Šveisberga komanda pirms skipu metieniem bija radījusi situāciju lai gūtu trīs punktus, bet ļoti precīzs Arta Zenteļa priekšpēdējais metiens un tik pat neveiksmīgs Pētēra Šveisberga pēdējais metiens ļāva JKK / Zentelis svinēt uzvaru ar 9 – 6 un 3. vietu Latvijas jaukto komandu čempionātā.

Latvijas jaukto komandu čempionāta uzvarētāji izcīna tiesības pārstāvēt Latviju 2012. gada Eiropas Jaukto Komandu Kērlinga Čempionātā (EMCC), kurš norisināsies Turcijas pilsētā Erzurum no 2012. gada 29. septembra līdz 12. oktobrim.

Visu spēļu rezutlāti ir pieejami sadaļā „Čempionāti/MIX”

Latvijas Kērlinga asociācijas ģenerālsekretārs
Roberts Birznieks

Yes, Robčik! YESSS!!!
2012-05-27 10:50:33

Ģenerālsponsori


Atbalstītāji