Ir noskaidroti Latvijas jaukto komandu čempionāta finālspēļu dalībnieki

Svētdien, 20. maijā, pēc saspringtām četrām spēļu dienām tika noskaidroti abu apakšgrupu trīs labākās komandas. Zaļajā grupā ar piecām uzvārām piecās spēlēs pirmo vietu ieņēma JKK / Krusts. Otro vietu grupā, ar vienu zaudējum pret JKK/Krusts, ieņem JKK/Zentelis savukārt trešo vietu grupā izcīnīja JKK/Šveisbergs, kuri pēdējā spēlē izcīnīja uzvaru pār JKK/Smilga, tādi iegūstot savu trešo uzvaru.

Čempionāta Dzeltenajā grupā bez zaudējumiem spēlēja komanda SK OB/Regža (četras uzvaras), otrā vieta grupā SK OB/Veidemanis, kuriem ir divas uzvaras un divi zaudējumi. Apakšgrupas trešo vietu nācās noskaidrot pārspēlē, kura notika svētdienas vakarā starp JKK / Bušmanis un LKK/Caune. Neskatoties uz veiksmīgo spēles sākumu Ginta Caunes komanda nespēja noturēt pārsvaru un spēles izskaņā ļāva pretiniekiem gūt divus neatbildētus punktus un uzvaru ar rezultātu 7 – 6 svinēja JKK/Bušmanis.

Abu apakšgrupu uzvarētāji ir nodrošinājuši sev vietu pusfinālā, savukārt otro un trešo vietu ieguvēji tiksies ceturtdaļfināla spēlēs lai noskaidrotu pusfinālu dalībniekus. Fināls un spēle par trešo vietu notiks 2012. gada 26. maijā pulksten 17:00, Kērlinga Hallē, Rīgā Biķernieku ielā 121h. Pilns finālspēļu grafiks ir pieejams šeit.

Latvijas Kērlinga asociācijas ģenerālsekretārs
Roberts Birznieks

Ģenerālsponsori

Atbalstītāji