Latvijai otrā uzvara Pasaules čempionātā

Otrdienas vakara spēlē Latvijas jaukto pāru izlase izcīnīja otro uzvaru trīs spēlēs pieveicot Norvēģijas pāri 7 – 6. Spēle izvērtās ļoti spraiga Ansim un Dacei, jo jau ceturtajā endā viņi atradās iedzinējos 4 – 1, bet pēc trīs gūtajiem punktiem pirms spēles pārtraukuma, ceturtajā endā, rezultāts tika izlīdzināts 4 – 4. Tālākā spēle noritēja punkts punktā un par izšķirošajiem kļuva divi punkti septītajā endā uz kuriem pēdējā, astotajā endā, Norvēģijas komanda spēja atbildēt tikai ar vienu punktu. Dienas pirmajā spēlē Latvijas jaukto pāru izlase, pēc ļoti neveiksmīgi aizvadītiem pēdējiem trīs endiem kuros tika zaudēti astoņi punkti,  piekāpās Slovākijas komandai ar 10 – 7.

Pēc otrdienas spēļu rezultātiem Latvijas izlase atrodas trešajā vietā Sarkanajā čempionāta apakšgrupā. Pirmajā vietā atrodas Kanādas komanda, kura aivadītajās trīs spēlēs vēl nav piedzīvojusi nevienu zaudējumu. Bez zaudējumiem pagaidām spēlē arī Ķīnas komanda, kura gan ir aizvadījusi tikai divas spēles. Trešajā vietā ir Latvija ar divām uzvarām un vienu zaudējumu, ceturtajā vietā Norvēģija ar vienu uzvaru un vienu zuadējumu. Tālāk četras komandas dala piekto vietu (viena uzvara un divi zaudējumi visām) – Somija, Francija, Slovākija un Turcija. Pēdējo vietu apakšgrupā aizņem Austrija, kurai ir trīs zaudējumi un ne viena uzvara.

Par pārsteigumiem čempionāta rūpējas arī mūsu kaimiņi no Igaunijas, kuri savā apakšgrupā (Zilā grupa) ir zivirzījušies pirmajā vietā izcīnot divas uzvaras divās spēlēs.

Trešdienā, 25. aprīlī Latvijas jaukto pāru izlasei ir paredzēta viena spēle – pulksten 17:45 pret Austrijas valstsvienību. Spēles rezultātam online režīmā varēs sekot www.wmdcc2012.curlingevents.com/livescores

Latvijas Kērlinga Asociācijas ģenerālsekretārs
Roberts Birznieks

Foto © World Curling Federation / Volkan Atar

Diena no dienas un spēle no spēles atšķiras .... pret SVK it kā viss bija kārtībā, bet tad 6.jā endā kaut kas melns pārskrēja pāri mūsu ceļam uz uzvaru :). Pretiniekam sanāca vairāki negribēti draw, mums kāds neveiksmīgs take-out un cik tur daudz vajag. Patiešām žēl. Savukārt pret NOR pēc 3.enda sapurinājāmies, samainījām pozīcijas un reāli labi nospēlējām pārējo spēli. Jāatzīmē malējā celiņa ledus īpatnības, kas "pateicoties" neaizvērtajām durvīm bja ar "kalniņiem", ko pirmie sapratām. Lai ieliktu centrā (ko arī izdarījām :) ) bija jāmet uz 13 pēdām un "jānoķer" akmens krišanas brīdis. Paldies visiem atbalstītājiem un līdzi jutējiem. Dace & Ansis.
2012-04-25 11:09:54
Trīs punkti gan tika izcīnīti pirms pārtraukuma, 4.endā....
2012-04-25 10:35:44

Ģenerālsponsori


Atbalstītāji