Latvijas jaukto pāru izlase sāk 2012. gada Pasaules čempionātu ar uzvaru

Latvijas jaukto pāru kērlinga izlase savā pirmajā 2012. gada Pasaules čempionāta spēlē izcīnīja spīdošu uzvaru pār Francijas komandu, kurā spēlē vairākos Pasaules čempionātos sevi pierādījušais Tonijs Angibūsts (Tony Angiboust), ar rezultātu 11 – 3. Kā pārliecinošais rezultāts liek domāt, mūsu komanda kontrolēja spēlēs gaitu no pirmā enda un nedeva iespējas Francijas komandai izlīdzināt starpību rezultātā. Ļoti veiksmīgi šo spēli aizvadija Dace Regža kura veiksmīgi spēja apspēlēt Francijas komandas spēlētāju Toniju Angibūstu, ļaujot Ansim Regžam izpildīt metienus, kuru atļāva gūt daudz punktus.

Citās pirmās kārtas Latvijas gupā savās spēlēs Ķīna uzvarēja Austriju ar 8 – 4, čempionāta mājnieki – Turki ekstra endā uzvarēja Slovākijas pāri ar 7 – 6, Itālija pārliecinoši uzvarēja Spānijas pretiniekus ar 9 – 3 un Somijas pāris piekāpās Kanādai ar 9 – 5.  

Rītdien, 24. aprīlī Latvijas izlasei ir paredzētas divas spēles – pulksten 11:15 ar Slovākijas izlasi un pulksten 17:45 ar Norvēģijas pāri.

Informāciju par visām komandā, čempionātu un tā norises vietu var atrast 2012. gada Pasaules Jaukto Pāru Čempionāta mājas lapā – www.wmdcc2012.curlingevents.com Rezultātiem online  režīmā varēs sekot www.wmdcc2012.curlingevents.com/livescores.

Latvijas Kērlinga Asociācijas ģenerālsekretārs
Roberts Birznieks

Ģenerālsponsori

Atbalstītāji